PC Nasıl

Bu konuyu okuyanlar

HFG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ANAKArt:Gigabyte ga-ex58 extreme DDR3 fiyat:339$=542tl
CPU: INTEL Core I7 950 EXTREME 3.06GHZFIYAT:562$=899TL
EKRANKARTI: ZOTAC GTX 295FIYAT:555$=888tl SISTEM:Windows Vista Ultimate 64 bit(x64) SP1 ınternetten indirilir… RAM: OCZ GOLD EDITION 1600MHz 6GB DDR3 Üç Kanallı Bellek Kiti (3x2GB) OCZ3G1600LV6GK
MONITor: Samsung 2253BW 22" LCD Monitör P.Siyah 2ms Dvi fıyat:212$=339TL HARDDISK: Seagate 1.5TB 32MB 7200rpm SATA2 ST31500341AS fıyat:181$=290TL Optıkdısk:ASUSTeK Computer Inc.DRW-22B1ST
Black fıyat:35$=65TL
GÜÇKAYNAGI: THERMALTAKE TOUGHPOWER QFAN 850 WATT 14 CM FANLI PSU fıyat:227$=363TL Fare:Microsoft Side Winder Lazer Mouse
fıyat:65$=104TL
KLAVYE:Microsoft Reclusa Gaming Klavye FIYAT:58$=92TL Kasa: THERMALTAKE ARMOR MX (VH8000BWS) ATX SıYAH - PENCERELı KASA
fıyat:168$=268TL
Sogutucu: AKASA NERO INTEL CORE I7 UYUMLU DIREK TEMASLI ISLEMCI SOGUTUCU – AK-967FIYAT:59$=94TL

MICROSOFT DIRECT X 10.1
PCI EXPRESS 2.0
sizce bu pc nasıl

PC MERAKLISI Mod Not : Mesajın tamamı kalın, renkli olması yasaktır, yazım kurallarınada dikkat edelim ,http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/43630-forum-kurallari.html

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Kardeşim siz piyangodan mı çıkıyorsunuz?
İlk mesajda ne selam ne sabah, takma isminde zaten hayır yok.
Ne şimdi bu mesaj, bu bilgiler?

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Gösteriş merakı işte.

cepo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne yapacaksın bu makinayla buna vericen bu parayı en fazla 3 ila 6 ay arasında ömrü var çok çabuk gelişmeler oluyor bu sektörde bence bu kadar kasmaya gerek yok.

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
durun bakalım ön yargılı olmayalım adam bi 2. mesajını bi yazsın :D

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Takma ismi "HFG", ilk mesajında bir "merhaba" bile yok, lunapark tadında bir yazı yazmış her renk mevcut, bir kelimenin altı çizili, diğerinin üstü çizili vs vs...

Ne anladık bu işten şimdi biz?

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
belki bilmiyordur forum ne demek belki ahildir ilk defa form die bişi duyuyodur hatta hiç girmemiş foruma herhalde unuttu :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Korkuttunuz adamı ikinci mesajı yazmamış işte. :D

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
bence sistem çok düşük bunun yerine tetris alın daha iyi 4 çekirdek mi kaldı şimdi 64 bit işlemcilere 64 çekirdek desteği ile pcnizin hızına hız katında ayrıca 64 gb ram 64 tb hdd 64 kere maşallah pc si ya arkadaşlar gerçekten kabak tadı verdi artık bu konfigürasyon tavsiyesi :D tavsiye alacak insanoğlu derki arkadaşım ben çizim yapacam ben oyun oynucam ben sadece download için alacam belli bir amaç olması lazım kalkıp oraya 300 küsür dolarlık board yazmanın hiç bir anlamı yok ;)

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Adam iyi korkmuş ama :) İnsan zahmet edip ikinci mesajı atardı ;)

breakfast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaslar... sizce bu aldığım bilgisayar nasıl??

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
$13,064.00

Sponsorun kim?

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bir moderatör gelip, şu ikisini uçurup, kilidi vurabilir mi acaba?

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Soğuk rüzgarlar mı esiyo burda bana mı öyle gelio :D

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu kriz ortamında o pc ti babayı alırsın ankart asgari ücret düzeyinde ekran kartı asgari ücretin iki katı acaba ben ülkemi yanlışmı tanıyorum yoksa refah düzeyi çok mu yüksek

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
bu ne yaw böle:S.ortalıkta sanırım "mesajı koy ortalık toz duman olsun" üyeleri var :)bombanın pimini çekip buraya komuşlar sizde yorum yazıyonuz.moderatör icabına bakar yorum yazıp mesaj sahibinide kanka muhabbeti yaptırmayın:....

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bende alıyorum böle pcler ama alışveriş sitelelerinin sepet bölümünde kalıyo hep.:D Hiç biri eve ulaşmıyo.

HFG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim siz piyangodan mı çıkıyorsunuz?
İlk mesajda ne selam ne sabah, takma isminde zaten hayır yok.
Ne şimdi bu mesaj, bu bilgiler?
piyangodan çıkmıyorum konumu düzelttim bu kadar sert çıkmana gerek yoktu takma adımın anlamı adımın baş harfleri bu mesaj sizce nasıl diye soruldu bilgiler bunu açıklıyor...

Gösteriş merakı işte.
gösteriş merakım yok ve hiçte olmadı

Ne yapacaksın bu makinayla buna vericen bu parayı en fazla 3 ila 6 ay arasında ömrü var çok çabuk gelişmeler oluyor bu sektörde bence bu kadar kasmaya gerek yok.
zaten değiştirdim bak söyle...

Bu makinayı alacağını bile sanmıyorum ben. Yalandan bişeyler yazmış oraya.
yazın alacağım resmini videosunu koyarım..

Takma ismi "HFG", ilk mesajında bir "merhaba" bile yok, lunapark tadında bir yazı yazmış her renk mevcut, bir kelimenin altı çizili, diğerinin üstü çizili vs vs...

Ne anladık bu işten şimdi biz?
word 2003ten kopyaladım onun için...

belki bilmiyordur forum ne demek belki ahildir ilk defa form die bişi duyuyodur hatta hiç girmemiş foruma herhalde unuttu :D
girdim reklam olmasın ama ben şu ana kadar ünlü çok sitede üst seviyedeyim mesela CHİP ONLİNE...

OH! Canıma deysin :razz:
tamamda bana bu kadar çok şiddetle çıkmanın alemi ne

bence sistem çok düşük bunun yerine tetris alın daha iyi 4 çekirdek mi kaldı şimdi 64 bit işlemcilere 64 çekirdek desteği ile pcnizin hızına hız katında ayrıca 64 gb ram 64 tb hdd 64 kere maşallah pc si ya arkadaşlar gerçekten kabak tadı verdi artık bu konfigürasyon tavsiyesi :D tavsiye alacak insanoğlu derki arkadaşım ben çizim yapacam ben oyun oynucam ben sadece download için alacam belli bir amaç olması lazım kalkıp oraya 300 küsür dolarlık board yazmanın hiç bir anlamı yok ;)
güncelledim bi daha konuş..

Adam iyi korkmuş ama :) İnsan zahmet edip ikinci mesajı atardı ;)
attım ne oldu

Bir moderatör gelip, şu ikisini uçurup, kilidi vurabilir mi acaba?
neden ki ben sanki size küfür etmişim gibi davranıyosunuz

bu kriz ortamında o pc ti babayı alırsın ankart asgari ücret düzeyinde ekran kartı asgari ücretin iki katı acaba ben ülkemi yanlışmı tanıyorum yoksa refah düzeyi çok mu yüksek
şimdi almıyacağım zaten sonra

bu ne yaw böle:S.ortalıkta sanırım "mesajı koy ortalık toz duman olsun" üyeleri var :)bombanın pimini çekip buraya komuşlar sizde yorum yazıyonuz.moderatör icabına bakar yorum yazıp mesaj sahibinide kanka muhabbeti yaptırmayın:....
öyle bi hevesim yok ben size iyice dedim ki bu pcnasıl dedim siz taa bu konuyu nereye taşıdınız

xismailaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
kardeş o ekran kartıya n.h kullanırsın sen DX10,1'i :D

ayrıca benden önceki olumsuz mesaj yazan tüm arkadaşlarıma da katılıyorum !!!

demişsin ki şimdi almayacağım.
o zaman mesajının başında diyeceksin ki bu sistemi şu zaman alacağım.
fiyatlarını da koymana gerek yok. zaten ürünü araştıranlar fiyatlarını görür isterlerse.
zaten sana en çok fiyat koyduğun için kızmıştır arkadaşlarım eminim.

kılıçdaroğlu gibi olma!!!

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende alıyorum o sistemlerden hep ama nedense hiç eve gelmiyor hep sistem toplama sihirbazlarında kalıyor. :)

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
sizce bu pc nasıl

Kusura bakma da bu çok saçma bir soru. Şu anda bilgisayar piyasasındaki en yeni teknolojilerle bilgisayar toplayıp, yazıyorsun sonra da sistem nasıl diyorsun. Ne dememizi bekliyorsun. Belki biraz kırıcı mesajlar atıldı ama düşünürsen ki bu sistemi alabilecek (o parayı bir bilgisayara gömebilecek) çok fazla insan yok diye tepkileri biraz anlayabilirsin.

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
nasrettin hocanın dediği gibi,"sende haklısın,o da haklı"..:turned: