Pc Mi Telefon mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Beyler ben telefonumdan da pc'mden de memnun değilim . Bütçe 2000-2300 TL arası. LG G5 almaya karar vermiştim ama bilgisayarımdan hiç memnun değilim sizce 2000 TL ye güzel pc toplanır mı ? Oyunları rahat oynayabileceğim ?

Şu anki Telefonum:L820
Şu an ki Pc: HP Pavilion G6

Tavsiyelerinizi bekliyorum .

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Eğer L820 kullanıyor olsam ki bende pc de oyun oynamayı çok seven biri olarak söylüyorum L820 yerine G5 alıcak olsam veya note5 de olabilir telefon alırdım. Sürekli cebimde yanımda yani. Mobil platformda da artık önemli oyunlar var

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Eğer L820 kullanıyor olsam ki bende pc de oyun oynamayı çok seven biri olarak söylüyorum L820 yerine G5 alıcak olsam veya note5 de olabilir telefon alırdım. Sürekli cebimde yanımda yani. Mobil platformda da artık önemli oyunlar var
Haklısınız . Ama bu pc'de artık yeni nesil oyunları kaldırmıyor . Bu konuyu açmamda etkil olan o :(

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Haklısınız . Ama bu pc'de artık yeni nesil oyunları kaldırmıyor . Bu konuyu açmamda etkil olan o :(

Aynı durum bende de var gerçi pc den anlamam fakat artık hiç bir oyunu kaldırmıyor gerçi iki sene önce aldım ama çöp. Pc alabilirdim cihaz yerine ama cihaz aldım iyi ki de almışım cihaz heran yanınızda ve cidden mobil platform da ciddi oyunlar varki lol gibi oyunlara meraklıysanız vainglory kesinlikle tavsiye ederim.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Aynı durum bende de var gerçi pc den anlamam fakat artık hiç bir oyunu kaldırmıyor gerçi iki sene önce aldım ama çöp. Pc alabilirdim cihaz yerine ama cihaz aldım iyi ki de almışım cihaz heran yanınızda ve cidden mobil platform da ciddi oyunlar varki lol gibi oyunlara meraklıysanız vainglory kesinlikle tavsiye ederim.
Yok ben genellikle FPS oyunları oynuyorum . Mesela Rottr'da 15 fps alıyorum ve bileğim yanıyor . (Klavyenin ora çok ısınıyor) . Mobil her zaman yanımızda oda doğru :( Teşekkür ederim yorumunuz için

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Yok ben genellikle FPS oyunları oynuyorum . Mesela Rottr'da 15 fps alıyorum ve bileğim yanıyor . (Klavyenin ora çok ısınıyor) . Mobil her zaman yanımızda oda doğru :( Teşekkür ederim yorumunuz için

O zaman zor seçim sizin için. Rica ederim ne demek.

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Bilgisayarı ikinci elden satarsınız. Tahminen 400-500 lira eder. Asus K555UB-XO099D 12GB Notebook bu bilgisayarı alırsınız. 2300 lira bütçeden 355 lira artıyor. Üzerine 200 lira daha koyup güzel bir Lenovo Vibe P1 alırsınız veya ZTE Axon 7 Mini gelince onu alırsınız. Benimki sadece bir fikir. :D

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Rahat bir oyun deneyimi için öncelikle en az 2.300 TL gözden çıkarmanız gerek. Telefonumdan oyun oynamasamda olur, işim görsün yeter dersen bilgisayara yatırım yapabilirsin, şuan kullandığın kasa psu ve hdd işini görebilir, kasa veya psu yetersiz değil ise daha az masrafla (fps oyunlarda rahat kullanım için yine en az 2.000TL) yırtabilirsin. Yok bilgisayar kalsın ben telefondan devam edeyim dersen LG G5, S veya Note serisinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Rahat bir oyun deneyimi için öncelikle en az 2.300 TL gözden çıkarmanız gerek. Telefonumdan oyun oynamasamda olur, işim görsün yeter dersen bilgisayara yatırım yapabilirsin, şuan kullandığın kasa psu ve hdd işini görebilir, kasa veya psu yetersiz değil ise daha az masrafla (fps oyunlarda rahat kullanım için yine en az 2.000TL) yırtabilirsin. Yok bilgisayar kalsın ben telefondan devam edeyim dersen LG G5, S veya Note serisinden size uygun olanı seçebilirsiniz.
Pc laptop.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Telefon her zaman yanında olabiliyor.Çok araştır ve uygun fiyata güzel bişey al eski bilgisayarın para eder mi etmez mi bilmiyorum satarsın onuda telefonu da verirsin 2200 tl den kalan parayla birleştirip pc toplayabilirsin herhalde.:)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Beyler ben telefonumdan da pc'mden de memnun değilim . Bütçe 2000-2300 TL arası. LG G5 almaya karar vermiştim ama bilgisayarımdan hiç memnun değilim sizce 2000 TL ye güzel pc toplanır mı ? Oyunları rahat oynayabileceğim ?

Şu anki Telefonum:L820
Şu an ki Pc: HP Pavilion G6

Tavsiyelerinizi bekliyorum .
gm 4g ile takas et telefonu güzel bir pc topla...

Gamze Sever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sana tavsiyem Telefon derim , android sürümü yüksek olsun pc dende çok eğlenceli pc yi yanında taşıyıp arkadaşlarınla mesajlaşamıyosun ama telefonda herşeyin yanında ;)

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Asus K555U serisinden 12 GB'lık modelini tavsiye ederim.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Where is The money ? :D
Everybody look to their left
Everybody look to their right
Can you feel that, yeah
We're paying with love tonight
It's not about the money money money
We don't need your money money money
We just wanna make the world dance