Yardım PC Kendi Kendine Kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Mert Karaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar Selam Benim Bilgisayarım Oyundayken Kendi Kendine Donuyor Sonrasında monitör klavye mouse kulaklık gidiyor fakat pc çalışmaya devam ediyor bu neyden kaynaklanır bakımını 1 ay önce yaptım biosum güncel değil bundan yapabilir mi artık sinirlerim bozuldu bilgisayardan soğudum.

Son düzenleyen moderatör:

Beamng.Drive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok iyi bilirim bu arızaları bela gibidir ekran kartın arızalı anam ben laptop ta çok çile çektim laptopsa kötü ama kasaysa onboard görüntü alabilirsin.

Ahmet Mert Karaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Çok iyi bilirim bu arızaları bela gibidir ekran kartın arızalı anam ben laptop ta çok çile çektim laptopsa kötü ama kasaysa onboard görüntü alabilirsin.
hocam ama benim ekran kartında sorun olsa sadece ekran gitmez mi yani bütün usb portlarını devre dışı bırakması anakart veya psu ile ilgili olmaz mı ?

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Arkadaşlar Selam Benim Bilgisayarım Oyundayken Kendi Kendine Donuyor Sonrasında monitör klavye mouse kulaklık gidiyor fakat pc çalışmaya devam ediyor bu neyden kaynaklanır bakımını 1 ay önce yaptım biosum güncel değil bundan yapabilir mi artık sinirlerim bozuldu bilgisayardan soğudum.
bilgisayarının ekran kartını söküp bi süre test eder misin? sorun ekran kartında olaiblir.

Ahmet Mert Karaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
eğer ekran kartının garantisi devam ediyorsa ve sorun ekran kartındaysa garantiye yollaman doğru olur 2 3 haftada 1 yaşıyor olsan bile bir sorun var demektir.
Hocam 4 yıl oldu bilgisayarı alalı şimdi ben yeni bir eve taşındım bu eve geçtiğim zaman yapmaya başladı bunu eski evimde çok ağır oyunlar oynadım hiçbir şekilde yapmıyordu acaba şuanki oturduğum evde mi bir sıkıntı var elektrik tesisatında birde ben iki adet uzatma kablosu ile bağlıyorum bilgisayarı acaba onlar yeteri değerde watt üretemiyorlar mı ondan yapabilir mi eski evimde şuan yapan hatayı nekadar yük bindirsemde yapmıyordu

Son mesajlar