Pc geç kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

Anti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim pc çok geçe kapanıyor neden olabilir bir çözüm veya önerisi olan var mı?şimdiden teşekkürler.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Sonradan yüklediğin yazılımlar olabilir. Mesela antivirüs yazılımı, firewall, vs. Registry'yi düzenleyen ve en iyi hale getiren bazı yazılımlar var. İstersen onlardan kullan.

Anti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaspersky kullanıyorum ve spybot search and destroy öneri olarak verebileceğin program var mı registry düzenleyici olarak

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ashampoo dene istersen. Bir de o yazılımların ikisini aynı anda ben de kullandım ve sorun onlardan diye düşünüyorum. Güvenlik konusunda çok iyiler ancak çok hantal çalışıyorlar. Spyware'i her zaman değil de haftada bir kere açıp taratmanı tavsiye ediyorum.

Anti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yalnız garibime giden daha önce oyle bir sorunun olmaması yeni yeni oyle olmaya başladı bu arada teşekkür ederim troy çok sağol

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Anti dedi ki:
kaspersky kullanıyorum ve spybot search and destroy öneri olarak verebileceğin program var mı registry düzenleyici olarak
registry düzenliyici olarak Registry Mechanic kullan ama onun serial gibi şeyler istio ben bulduğum için şifresini kullana biliom internette arat bulursun ;)

Anti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
deneyeceğim bunu da umarım fayda sağlar...

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tavsiye etmek gibi olmasın ama biryerde gördüm ve PC yi kapamak için hep bunu uyguluyorum,
şöyle yazıyodu pc ye bir zararı yok
Ctrl+Alt+Del kombinasyonuyla Görev Yöneticisini çalıştırıyorum,ordan Bilgisayarı kapat sekmesine geliyorum,Ctrl tuşuna basık tutarak Kapat ı tıklıyorum,ben hep böle yapıyorum ve çok şükür hiç bi sorunum yok yaklaşık bir ay oldu bunu öğreneli hala uyguluyorum,
PC 3 saniyede kapanıyor,sadece 3 saniye belki 4 olabilir:DD
Eğer PC ağır basıyosada kesin bilgisayarına Spy yüklenmiştir
ErrorDoctor: http://dosyam.net/?id=bpoecr
Adware(Spyware silici: http://dosyam.net/?id=envyg2

Ayrıca HiJackThis_v2 adlı bir program var şuan adreside bende mevcut ama önce nasıl kullanıldığını öğrenmen gerek o yüzden veremiycem,O programlada Bilgisayarında çalışan herşeyi(Görev Yöneticisi nde bile görünmeyen herşeyi gösterir)ve onları sonlandırmanı sağlar,benim bayaa işime yaradı,nazar değmesin pc de tık yok:DD
eğer siteden şifre sorarsa asabi53 yaz submıt i tıkla

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bence sen disk birleştirici(defrag) ı çalıştır C: yi birleştir ..!

kuzgun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anti dedi ki:

"registery mechanic" i kullan. Ashampoo winoptimizer kullanmıştım, registeryinin az daha canına okuyacaktı.