Soru Pc den konsola geçmek istiyorum ama Steam üzerinden oynamak istiyorum hangisi xbox mu ps mi?

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Arkadaşlar önceden konsola ön yargılıydım ama nedense son zamanlarda konsol düşünmeye başladım, lakin Steam'de çok oyunum var bunları kaybetmek istemiyorum, biraz araştırdım ps'ye Steam bağlama neredeyse imkansızmış ama xbox ta daha mümkünmüş, nasıl yapılır hangi konsolu önerirsiniz, kısaca steami konsol üzerinden oynamak istiyorum, yardımcı olabilirmisiniz.

magnify

localhost
Reaksiyon puanı
113
PlayStation'da Steam'den satın aldığınız oyunları oynayamazsınız. Fakat version güncellemesi yapılmamış bir cihaz alıp kırdırırsanız (ki kırdırmanızı önermem), Steam'e gereksinim duymadan istediğiniz oyunu yükleyip oynayabilirsiniz.

Xbox hakkımda bilgim yok, kullanan arkadaşlar yorum yapacaklardır.

3oryk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kırdırdıktan sonra çoğu şeyi yapamıyorsun artı eşya alman gerekiyor buda pahalı oluyor bu yüzden bende önermem bendede Xbox 360 var kırdırdım oyun başına 20 TL istiyorlar bilgisayardan da çok fazla kasıyor birde kırdırdığında online olarak oynaman zor oluyor zevk alamıyorsun .

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
PlayStation'da Steam'den satın aldığınız oyunları oynayamazsınız. Fakat version güncellemesi yapılmamış bir cihaz alıp kırdırırsanız (ki kırdırmanızı önermem), Steam'e gereksinim duymadan istediğiniz oyunu yükleyip oynayabilirsiniz.

Xbox hakkımda bilgim yok, kullanan arkadaşlar yorum yapacaklardır.
Kırdırdıktan sonra çoğu şeyi yapamıyorsun artı eşya alman gerekiyor buda pahalı oluyor bu yüzden bende önermem bendede Xbox 360 var kırdırdım oyun başına 20 TL istiyorlar bilgisayardan da çok fazla kasıyor birde kırdırdığında online olarak oynaman zor oluyor zevk alamıyorsun .
Arkadaşlar yorumlar için sağolun bu iş iptal peki, eski yeni fark etmeksizin hangi konsolu önerirsiniz.

Resident evil tüm seri, gta serisi, max payne serisi, tekken, fifa, street fighter, call of duty serisi, battlefield, dying light, assassins creed serisi, forza, ets vs oyunları hangi konsolda rahat bulur ve ucuza temin edebilirim?

3oryk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xbox un yeni modeli var beyaz iyidir ama belki bütçeni aşabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

360da gt5 ve 6 kaldırıyor.