Pc den beleş sms yollamak çok kolay

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
çok süper çok işime yarıcakk :D tenk yuu :D

Keelan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HARBİKIZ Cok sagol yaa cok makbule gecti burda santiye de can skintisindan ne yapacagimi bilemezsen ilac gibi geldi. tesekkurler...

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Denedim gerçekten işe yaradı. Teşekkürler. Mesaj sonuna sadece freesend.de diye reklam koyuyor onun dışında normal sms :) Ve çok çok hızlı.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ben limitiniz dolu uyarısı alıyorum. toplasan 20 tane göndermişimdir :S

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
devamlı kullanıyorum bedava.........

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
9.3 versiyonunu kullanıyorum sms-limit erreincht?klicke hier diye bir yer yok, fertig var mesajı yazdıktan sonra ona tıklıyorum, kodlar geliyor onları da yazıp yolluyorum, almanca yollandı diyor ama mesaj gitmiyor.

cihanakova

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çalışıyor çok teşekkürler. Çok faydalı bir paylaşım.

---------- Post added at 14:44 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

Arkadaşlar illede dediği yerden mi indirmeniz gerekiyor. Başka bir yeden bulup indirmeyi deneseniz daha mantıklı değil mi?

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Çalışıyor çok teşekkürler. Çok faydalı bir paylaşım.

---------- Post added at 14:44 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

Arkadaşlar illede dediği yerden mi indirmeniz gerekiyor. Başka bir yeden bulup indirmeyi deneseniz daha mantıklı değil mi?

Hem çalışıyor deyip teşekkür ediyorsun hemde verdiği linki beğenmiyorsun. Mantıksız birşey göremedim açıkcası linkte.

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Harbikız. teşekkürler. çalışıyor.

"Çalışmadı. Hata verdi" diyen arkadaşlar. Büyük ihtimalle XP kullanıyorsunuz Eğer .NET Framework 3.5 kurup sistemi baştan başlatırsanız sorununuz çözülecek.

Windows 7 kullananların birşey yapmalarına gerek yok. W7 de .net framework paketleri hazır kurulu geliyor zaten.

Birde bu programı kullanıpta yarın bir gün bana sürekli reklam sms leri gelmeye başladı demeyin arkadaşlar :D Kesin numaraları satıyordur bunlar :D

cihanakova

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben link i kontrol etmedim başka yerden indirdim sizde öyle yapın dedim. İllede ordan indireceksiniz diye birşey yok. Teşekkürü de link için değil bilgi için ettim...

bayneden

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Deneyin sonucu bize de bildirin..
Tabii faturanızı kontrol edip :)

mari31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
virüslü arkadaslar nod32 ve microsoft security Essentials lla tarandı konunun silinmesi rica ediyorum

Reaksiyon puanı
2,146
virüslü arkadaslar nod32 ve microsoft security Essentials lla tarandı konunun silinmesi rica ediyorum

kaspersky bulmadı birşey, pinpirikli antivirüslerden hiç haz etmem onlar kendi yaptığım programda bile virüs buluyor, konunun silinmesi söz konusu değildir

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Harbikıza bir sözüm yok yanlış anlaşılmasın. Ama bir şeyi de merak ediyorum: bu devirde kim kime bedava bir şey versin ki?
ne çıkarı var bizden bu programın
Bedava kelimesi zaten kafamı bozüyor o yüzden indirmedim :)