Soru Pc başlangıçta etkin olan uygulamayı devredışı bırakıyor

Bu konuyu okuyanlar

ExperttGamer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar Merhaba. Pc de programı başlangıçta her seferde açmama rağmen pc yeniden başlatığımda tekrar devredışı bırakıyor
bu sorunu yaşayan veya bu sorunun çözümünü bilen varmı

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar Merhaba. Pc de programı başlangıçta her seferde açmama rağmen pc yeniden başlatığımda tekrar devredışı bırakıyor
bu sorunu yaşayan veya bu sorunun çözümünü bilen varmı
Programın adı + bilgisayar marka ve modeli, Windows sürümü nedir?

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
anlamadım hocam . genel ayarlardan nasıl onarılır
Önce şunları deneyin.

ExperttGamer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Önce şunları deneyin.
Hocam windowsun çözümlerini hepsini denedim lakin hala ben başlangıçtan aktif etmeme rağmen hala pc yeniden başlatığımda otmatikme kaptıyo s....pc si yaw

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Hocam windowsun çözümlerini hepsini denedim lakin hala ben başlangıçtan aktif etmeme rağmen hala pc yeniden başlatığımda otmatikme kaptıyo s....pc si yaw
Böyle yapıyorsnuz değil mi?

ExperttGamer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15

ExperttGamer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Böyle yapıyorsnuz değil mi?
uygulamayı başlangıçta öyle mi açıyorum mı dediniz eğer sorunuz öyleyse hayır görev yöneticisinden sonra başlangıçtan etkinleştiriyorum
birkaç yol daha denedim. ama hala başlangıçta çalışmıyo

Son düzenleme:

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
ne alaka hocam format. ben yabancı kaynaklarda arratım bir çözüm buldum sanki ama ordada sorun çıkıyor ben bu sorunu çözmeden geçmem am.. pcsi yaw
Format şu alaka, belliki yazılımsal bir hata var ve tek tek seçenekleri denemek çok zahmetli olacak, bu yüzden SSD+Windows ikilisi ile zaten 5 dakika da format atılıyor, hiç uğraşmayın kafanız rahat olsun diye dedim ancak siz diğer yolu seçtiniz, kolay gelsin.

ExperttGamer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Format şu alaka, belliki yazılımsal bir hata var ve tek tek seçenekleri denemek çok zahmetli olacak, bu yüzden SSD+Windows ikilisi ile zaten 5 dakika da format atılıyor, hiç uğraşmayın kafanız rahat olsun diye dedim ancak siz diğer yolu seçtiniz, kolay gelsin.
hocam biliyorum format pc deki çoğu sorunu çözer yalnız hocam dediğniz kadar kolay değil pc de o kadar program , değiştidiğm ayarlar vb yani en az sorunu çözmek kadar zahmetli tabi sizin pc de c diskinde fazla bişey olmayabilir ama bende öyle değil