Soru Pc almayı düşünüyorum linkteki ürün nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Gel de sövme şunlara

GereksizAjan13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arada bi bazı çocuklar gelip virüslü veya reklamlı site linki koyup sahte bir başlık atıyolar seni de öyle sandım da
ShiftDeleteNet Zaten Tarama Yapıyor Kanka Sıkıntı Etme
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arada bi bazı çocuklar gelip virüslü veya reklamlı site linki koyup sahte bir başlık atıyolar seni de öyle sandım da

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-18-20-47-46-854_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-18-20-47-46-854_com.android.chrome.jpg
    57.7 KB · Görüntüleme: 44

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,641
Turbox ve İzoly gibi markalardan bilgisayar alıp 1 yıl sonra kasanla beraber havaya uçmak yerine apu sistem alabilirsin. Daha iyi olacaktır. Ayrıca gönderdiğin 165 Hz monitörü almanın bir mantığı yok. O bilgisayarı alırsan zaten hiç bir oyunda stabil 165 FPS alamayacaksın.

GereksizAjan13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Turbox ve İzoly gibi markalardan bilgisayar alıp 1 yıl sonra kasanla beraber havaya uçmak yerine apu sistem alabilirsin. Daha iyi olacaktır. Ayrıca gönderdiğin 165 Hz monitörü almanın bir mantığı yok. O bilgisayarı alırsan zaten hiç bir oyunda stabil 165 FPS alamayacaksın.

Yani İlkten Güzel Olup Birden Bozulan Markalar Diyosun

Pc Toplamadan Fazla Anlamadığım için galiba en iyisi toplatmak

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,641
Yani İlkten Güzel Olup Birden Bozulan Markalar Diyosun

Pc Toplamadan Fazla Anlamadığım için galiba en iyisi toplatmak
Yani, sayılır. Bu markalar kasayı ışıklarla donatıp küçük çocuklara kakalama derdinde.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,641
8K Maximum Para Çıkar Varmı Önerebileceğin Bir Set Monitör Dahil Olsun
Sıfırdan kasa dizmek konuaunda ben öbür arkadaşlara nazaran çokta iyi sayılmam. @met 35 gibi arkadaşlar varken kasa dizmek benim ne haddime :D Neyse şaka bir yana kasa dizme konusunda başka arkadaşlar yardımcı olursa daha sağlıklı olacaktır diye dişünüyorum.

Son mesajlar