paypali turkiyede nasil kullanirim

Bu konuyu okuyanlar

ritaly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internnet bir program satin alacagim fakat sadece paypalla odeme aliyorlar turkiyede paypal kalkti malesef nasil kullanabilirim

unplugged

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Yurtdışında akraban varsa bir ihtimal kullanabilirsin

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757
Bu konuyu daha önce birisi yine açmıştı, ona da aynılarını söyledim. PayPal'ı Türkiye'de kullanmak sıkıntılı bir durum. Bir sürü farklı detaya para ödemen gerekiyor. Kısacası açarsınız, ama satın aldığınız şeyden daha pahalı olur tahminimce.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Bu konuyu daha önce birisi yine açmıştı, ona da aynılarını söyledim. PayPal'ı Türkiye'de kullanmak sıkıntılı bir durum. Bir sürü farklı detaya para ödemen gerekiyor. Kısacası açarsınız, ama satın aldığınız şeyden daha pahalı olur tahminimce.
Ben kullanıyorum hiç bir sorun olmadan :)
hiçde pahalı olmuyor ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

buyur ödeme yaptım:) bugün.
8788.PNG

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757
Ben kullanıyorum hiç bir sorun olmadan :)
hiçde pahalı olmuyor ?
Ekstradan yurt dışı için geçici de olsa telefon numarası almanız gerekiyor, ayrıca adres doğrulaması için bulunduğunuz konuma posta gönderiyorlar. Yeterli mi?

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Ekstradan yurt dışı için geçici de olsa telefon numarası almanız gerekiyor, ayrıca adres doğrulaması için bulunduğunuz konuma posta gönderiyorlar. Yeterli mi?
Tabi aynen öyle :) eşim yabancı pasaport nosunu yolladık sorunsuz açıldı ve kullanıyoruz
adres olarak annesi babası adresini verdik ve türk kartını en para bağladık:)
ayrıca hem benim hemde eşimini ukrana numarası var aktif çalışıyor :)
+38 050 867 45 59 ara istersen:D aktif numaram :)
posta göndermediler ? hocam sadece pasaport onayı istendı zaten açılan hesap doğmuş olduru ülke olduğu için sorun olmuyor + ödeme zaten alınamıyor sadece yapabiliyoruz.

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
İninal hesabını paypal hesabın yerine girersen kabul ediyor. Yani ininal ile paypal gerekli şeyleri alabilirsin. :)

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Bazı forumlarda yapanlar var o işi ücret karşılığın da ama ne kadar güvenilir bilemem..