Paypal'dan Safari'ye Engel Yok

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Güvenlik konusunda çeşitli tarayıcıların sisteme erişmesini engelleyecek olan Paypal, Apple'ın Safari internet tarayıcısında sorun çıkartmayacak.

Bazı güvenlik standartlarını desteklemeyen ve phishing saldırılarına karşı güvenliği olmayan tarayıcıları kendi sistemine sokmamayı hedefleyen Paypal, Apple'ın Safari internet tarayıcısıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Apple Safari'nin Extended Validation sertifikaları konusunda desteği bulunmaması sebebiyle, acaba Paypal'a olan erişimleri engellenecek mi, söylentileri ortaya çıkmıştı. Buna cevap veren Paypal, herhangi bir popüler tarayıcının en güncel sürümlerine herhangi bir erişim engeli getirilmeyeceğini açıkladı. Safari kullanıcıları rahat bir nefes alıp, yazılımı kullanmaya devam edebilirler.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
son günlerde paypal hesabı güvenliği ile ilgili ne çok haber habere denk gelmeye başladım ya, buda bir reklam yolumudur acaba :^)

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Bu paypalın ne söylediğini kendi biliyomu acaba bir açıklamasında safari güvenli değil diyor şimdide güvenli diyor ;)

kasvaa

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mila12 dedi ki:
Bu paypalın ne söylediğini kendi biliyomu acaba bir açıklamasında safari güvenli değil diyor şimdide güvenli diyor ;)

Bende bişey anlamadım :L

kaans71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben değiştirim. Paypal gerçekten çok güvenli. Birde şu otomatik hesap eklemeyi her türlü izin vermese çok daha güzel olacakj. Anlayana kadar 15-20 doalrımız gidiyor. Gerçi paypal ın sitesine girip iptal ediyoruzda ne çare. Giden gidiyor.