Paypal ve Gürcistan

Bu konuyu okuyanlar

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar 1 haftadır bu Paypal mevzusu ile uğraşıyorum.Açıkçası bulduğum şeyler beni pek tatmin etmedi. En son dedim ki acaba Paypal'ın geçerli olduğu ükelerden birine gidersek bu işi çözebilir miyiz?Düşündüm düşündüm ve aklıma en yakın ve en ucuz iki ülke geldi:Azerbaycan ve Gürcistan.İkisine de ulaşım çok kolay benim için.Diyorum ki buralara gitsem bu Paypal hesabını açabilir miyim?Bunun için yeni hat almak zorlar mı beni?Adres bulmak beni zorlar mı?Lütfen yardım edebilir misiniz?
Teşekkürler

AirLife

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
VPN ile yapabilirsin bunu zaten. :D Ülke değiştirmeye gerek yok. :D Ben kaç tane PayPal açtım yurt dışı hesabında. :D Ha böyle olmaz diyorsan Avrupa VPS Server al onunla aç. :D

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Paypal hesabı açarsın rahat bir şekilde VPN ile ülke değiştirmene gerek yok, parayı TL'ye bozduracaksan yada paypaldan çekeceksen de bu işi yapan aracılar var onlara yaptırabilirsin.

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Paypal hesabı açarsın rahat bir şekilde VPN ile ülke değiştirmene gerek yok, parayı TL'ye bozduracaksan yada paypaldan çekeceksen de bu işi yapan aracılar var onlara yaptırabilirsin.

Peki bu aracıları nasıl bulabilirim.Daha önemlisi nasıl güvenebilirim.Çünkü 1000 dolardan bahsetmiyorum ben.Ayrıca komisyon oranları hakkında bilgin varsa onları da söylersen sevinirim.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Peki bu aracıları nasıl bulabilirim.Daha önemlisi nasıl güvenebilirim.Çünkü 1000 dolardan bahsetmiyorum ben.Ayrıca komisyon oranları hakkında bilgin varsa onları da söylersen sevinirim.
%5 %10 falandır maksimum. r10.net bulabilirsin güvenli aracı zaten genelde orada oluyorlar.

merthdng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
VPN ile yapabilirsin bunu zaten. :D Ülke değiştirmeye gerek yok. :D Ben kaç tane PayPal açtım yurt dışı hesabında. :D Ha böyle olmaz diyorsan Avrupa VPS Server al onunla aç. :D

Vpn kullanmak sıkıntı değil de dostum.Bunlar doğrulamak için telefon numarası veya adres isterse napacağım.Zaten bu olay bir kereliğine lazım bana.Paradan olmayalım şimdi

AirLife

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Vpn kullanmak sıkıntı değil de dostum.Bunlar doğrulamak için telefon numarası veya adres isterse napacağım.Zaten bu olay bir kereliğine lazım bana.Paradan olmayalım şimdi

Fake adres girersin onda sorun yok ama senden fatura vs istese Gürcistan'dan açman bile kurtarmaz haberin olsunda.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Dediğin konuyu araştırdım da VPN, fake adres, onaysız v.s bir süre sonra kapanıyormuş.
R10'da bunun için satış konusu bile var, UK lokasyonlu hesap acıyorlar.
Üye olmadan görebilir misiniz bilmiyorum ama Webmaster Forum - R10.net şu konuyu inceleyin isterseniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

of of neyse sağol dostum.Bakalım artık bir şekilde yapacağız bir şeyler.
R10'daki konuyu SS alıp özel mesajdan gönderdim.