Patron baskısı için bi yardım lütfen

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
arkadaşlar çalıştığım iş yerimin patronu baskıcı ve insanı aşırı sıkan biri grafikerim fakat internetim yok serverden engelli çıkartığım ilanlar ve dergiler için mecburen ürün resimleri özellikleri ve daha görsel bir çok şey gerekli yani internet olmazssa olmaz bişey kaç defa açmalarını söyledim fakat her seferinde itirazlarla karşılaştım yani anlayacağınız iş yerinin işi kendi koydukları yasaklardan dolayı yapamıyorum

arkadaşlar ben buna çözüm için ultrasoft kullanıyorum fakat dün yakalandım ve kesinle silmem için uyardı ama kullanmazsam hiç birşey yapamam arkadaşlar bu programı klavyenin tek tuşuyla kapatıp açabileceğim bi program önerirmisiniz lütfen outto sing kullandım fakat bu işi görmüyo system trayda çalıştığı için yazılım

arkadaşlar her kapı açılışında panik yapmaktan bıktım artık :(

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Çözüm için program tavsiye edemiyorum ama o neymiş öyle. Ben böyle bir durumda olsam çözüm yerine iş ararım. Bulunca da çıkarım.

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
arkadaşlar bu güne kadar en sağlam iş gören ultrasoft oldu klavyenin tek tuşu ile kapatıp açabilsem hiç sorun yok

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
O ne saçma bir işyeriymiş öyle, Allah yardımcın olsun kardeş

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
arkadaşlar bu güne kadar en sağlam iş gören ultrasoft oldu klavyenin tek tuşu ile kapatıp açabilsem hiç sorun yok

Benim kullandığım ultrasurf galiba seninkinden farklı ctrl alt s ile pencere kapanıyor ancak ancak anahtar simgesi kalıyor galiba. Bir bak derim. Wireshark ile baktım sslv2 ile veri aktarıyor ancak dns sorguları açık galiba. Yani görünürse sadece sitenin adresi görünür paketlerin gizli gidip gelir.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Arkadaşım başka iş yeri mi yok, bu kadar aciz misin ?

Onlar sana muhtaç olsunlar, sen onlara muhtaç olma sakın. İş ilanlarına bak araştır, emin ol daha güzel şartlarda iş bulacaksın, buna ben örneğim. İlk çalıştığım firma aşırı baskıcı idi hele ki şefim, yeterin dedim aynı gün istifa dilekçemi yazdım, tam 50 kere arandım telefondan, ama asla geri adım atmadım. Ve zaman sonra o iş yerinden daha güzel bir iş buldum, en azından kafam rahat diyebildim ve şartlar daha iyiydi, bilmem anlatabildim mi :)

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
sabahtan beri araştırıyorum arkadaşlar programı açmak için çok program var fakat kapatmak için yok ctrl alt s de sadece açıyo şaşırdım valla herhangi bi sayfaya ulaşılamasa ultrasoftun arama motoru hemen kendini belli ediyo :(

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Windows + D tuşu iş görmüyor mu? :)

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
patron haklı. internet varsa iş yapmazsın bütün gün internette goy goy yaparsın

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
O işten sana hayır gelmez. Çok saçma bir tutum içerisinde. İzah ettiğin halde anlamıyorsa tipik bir "parası olan ancak patron olamayan" canlıdır.

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
amaç goy goy değil elbette arada bi bakındığım siteler oluyor fakat teknoloji ürünleri satan bi yer burası sürekli yeni ürünler geliyor bunlarıda internetten araştırmak öelliklerini bulmak şart ve daha bi sürü şey şimdilik ultra soft un simgesini system tray dahil görünmeyecek bi hale getirdim görünürde hiç bir şey yok fakat açılmayan bi sayfa oldumu hemen http://www.ultrareach.net/error.htm bu siteye yönlendiriyor ve her şey kabak gibi ortaya çıkıyor :(

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
yok hocam bu saklıyo bana ya kapatacak yada sayfa bulunamadığında http://www.ultrareach.net/error.htm den harici başka bi siteye yönlendirecek bşey lasım

peki hosts dosyasında ultrareach.net'i 127.0.0.1'e yönlendirsen?

tabi diğer alışverişlerini de uygulama ultrareach.net üzerinden yapıyorsa bu sefer hiç bir yere erişemeyebilirsin..

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
host dosyasınıda denedim hocam yinede hiç bişey yokmuş gibi açılıyo :( en azından programı klavye kısa yolu ile kapatacak bi program bulabilsem oda kafi

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
google chrome "panic button" eklentisi var ama...

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
allah yardımcın olsun kardeş. zor durum gerçekten. arkadaşların dediği gibi istifayı basmak şahane olurdu ama bu zaman iş aslanın ağızında. aile de geçindiriyorsan yeni bir iş bulmadan istifa etmek çok zor bir karar olur. :)

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
ailemin geçimi benim üstüme malesef annemde işden çıktı tamamen bende şimdi evin geçimi ben antalyadayım urfada nişanım olacak allah nasip ederse ordan gelirgelmez iş bakıcam

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
arkadaş patronun istediği senden grafik tasarlaman netten yeni şeyler görmen bulman değil, de ki ben yapamıyorum işi netten arakliyorum net olunca anlayalım :D senin patrona mail atiyorum senin ethernet kartınıda söksün usb portlarınıda kapasın dosya taşıma işini yeniden yazılabilir bir cd ile yaparsın :D

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Ya arkadaş zor durumda neden anlamıyorsunuz, yardımcı olamasak da destek olamamız lazım[MENTION=35570]xyunusx[/MENTION] ben anlıyorum seni kardeşim.

TamerSAY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ultra vs kullanmadım ama son geldiğiniz aşamada o error sayfasını başka bir sayfa olarak regeditten felan değiştirmek mümkün değilmdir acaba.google felan yapsan mesela :)

tarkan255

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bir program buldum @xyunusx . Umarım işine yarar. Kurduktan sonra saatin yanında çıkan simgesine sağ tıklayıp kapanmamasını istediğin programlar için Set Windows Filter'a tıklıyorsun ve *Program Adı* şeklinde yazıyorsun. Set Hotkeys bölümünde istediğin kısayolu ayarladığında tek tuşla belirli programlar haricindeki tüm programları kapatabiliyorsun...

Yalnız program 30 günlük deneme sürümüymüş :( ...

Close All Windows indirme linki

---------- Post added at 18:59 ---------- Previous post was at 18:49 ----------

Bir tane daha buldum sanırsam bu tam versiyon, kurulumunu ve nasıl çalıştığını anlatmış burada:

Close All Windows 2

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
allah razı olsun kardeşim ultrasurf system tary da olduğu için kapatamıyo fakat ctrl+al+s tuşuna basıp ardındanda coleseall a atadığım num lock lısmındaki del tuşuna basıyorum kapanıyor birazda elimi pratikleştirdimmi bi sorum kalmıyo :)