Parttime yada fulltime İş fırsatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Mod Not

Bizzat seminerlerine katılmış biri olarak olay Network Marketing ten ibaret.Bu sebep ile

Kilit

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Sisteminizi cok iyi taniyorum. Gecenlerde ayni konudan bi daha acilmisti. Oraya yazmistim. Simdi nerdeydi bilmiyorum. Bulamam. Ayni zamanda is kesinlikle pazarlama degildir demeyin. Buz gibi pazarlama. Pazarlama degilmis gibi lanse ediliyor ama en sonunda ucu pazarlamaya cikiyor. Is arayan arkadaslarin fazla umitli olmamasini temenni ediyorum. Umidiniz bosa cikabiliyor. Yazan arkadasa da herhangi bi suclama yapmiyorum. Gecen de demistim etik olarak bi terslik gozukmuyor ama sonu bosa cikiyor. Neyse..

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Pazarlama değilse işinizi yazın o zaman.Böyle yapınca direk kafamda dolandırıcı olduğun beliriyor.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kardeş gel seninle bi buluşalım şirkete davet ediyim seni buyur gel kafandaki bütün sorulara somut delillerle bilgi lerle cevap vereyim ondan sonra burda mesj yaz olurmu

bilgi sahibi olmadan kanaat sahibi olmayalım

unattended

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Pazarlama yada satış olmayan bir işe, forumlarda eleman aramak ne kadar mantıklı? Madem böyle olanakları iyi bir iş imkanı var çevrende kolu komşunda hiçmi kimse yok mübarek :) bir kaç tanıdığı iş sahibi yap. Bana pek anlatıldığı gibi bir işmiş gibi gelmedi

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Pazarlama değilse işinizi yazın o zaman.Böyle yapınca direk kafamda dolandırıcı olduğun beliriyor.
lütfen hakaret etmeyelim bilmeden anlamadan şuursuzca cevaplar yazmayalım çünkü gerçekten işe ihtiyacı olanlarında ekmeğine mani oluyorsunuz

---------- Post added at 01:10 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

Pazarlama yada satış olmayan bir işe, forumlarda eleman aramak ne kadar mantıklı? Madem böyle olanakları iyi bir iş imkanı var çevrende kolu komşunda hiçmi kimse yok mübarek :) bir kaç tanıdığı iş sahibi yap. Bana pek anlatıldığı gibi bir işmiş gibi gelmedi
ben zaten çevremdekileri getiriyorum teker teker istiyorum ki uzun zamandır gezdiğim forumdaki arkadaşlarımda bu fırsattan yararlansın

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Başlıkta pattime(düzeltildi) yazıyor. Nasıl oluyor? Böyle "pat" diye ayaküstü birşey mi? :) :D

Kusura bakmayın ama , "liderlik, organizasyon, öğrenci,ev hanımı , ek iş " kelimeleri geçiyorsa bir iş tanımında , o kesinlikle pazarlamadır. Hem de ilk müşteri genelde insanın kendisi oluyor. Neymiş efendim şu kadar ürün alacaksın şu kadar yüzde senin, ya da şu kadar satacaksın şu kadar para senin. Sizin işinizi bilmiyorum ama bu böyle...

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
O zaman burda bi anlat bakalim is nedir? Isten hic bahsetmemissin. Ben biliyorumda digerlerine fikir olmasi bakimindan soruyorum.

Ayrica gecenki konuyu bulabilsem direk link vericem ama nerde bilmiyorum. Orda genisce yazmistim.

byharby@ cok haklisin, aynen oyle. Denilen gibi etik olarak bi yanlis yok ama verilen bilgi eksik.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Başlıkta pattime(düzeltildi) yazıyor. Nasıl oluyor? Böyle "pat" diye ayaküstü birşey mi? :) :D

Kusura bakmayın ama , "liderlik, organizasyon, öğrenci,ev hanımı , ek iş " kelimeleri geçiyorsa bir iş tanımında , o kesinlikle pazarlamadır. Hem de ilk müşteri genelde insanın kendisi oluyor. Neymiş efendim şu kadar ürün alacaksın şu kadar yüzde senin, ya da şu kadar satacaksın şu kadar para senin. Sizin işinizi bilmiyorum ama bu böyle...

insanların % 90 ı kulaktan duyma hareket eder % 10 u ise bilgiye değer verir ve buna göre hareket eder lütfen sizde bilgi sahibi olmak istiyorsanız sadece iki saatinizi ayırın ve buyrun gelin belkide hayatınızı değiştirecek bir fırsattır ve siz malesef alay ediyorsunuz

unattended

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bahsettiğiniz şirketin sitesini inceledim, Sattığı ürünleride inceledim. :D
Marka falan tamam .. GELİŞTİRME = PAZARLAMA . Benim çıkardığım başka bir sonuç yok.

---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

Şunuda eklemeliyim. Siz Pazarlama kelimesinden neden bu kadar ürktünüz onu anlamadım ? Bu yanlış bir iş değilki. Belki tercih edilmeyen bir durum olabilir. Ama bu kadar karşı atak yapmanıza bir anlam veremedim.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
photo.php
photo.php
197038_10150133322584275_572639274_6558368_1030116_n.jpg

siz daha önce hiç böyle bir aylık gelir gördünüzmü

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 01:20 ----------

Bahsettiğiniz şirketin sitesini inceledim, Sattığı ürünleride inceledim. :D
Marka falan tamam .. GELİŞTİRME = PAZARLAMA . Benim çıkardığım başka bir sonuç yok.

---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

Şunuda eklemeliyim. Siz Pazarlama kelimesinden neden bu kadar ürktünüz onu anlamadım ? Bu yanlış bir iş değilki. Belki tercih edilmeyen bir durum olabilir. Ama bu kadar karşı atak yapmanıza bir anlam veremedim.

benim bir şeyden ürktüğüm falan yok pazarlama deyince insanların aklına gelen şey kapı kapı gezip ürün satmak olduğu için bu kelimeyi kullanmıyoruz sadece bu

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
En çok da kızdığım nokta , internete verilen iş arıyorum ilanlarından ( ilan tarihi 2 yıl öncesine ait olsa bile) sizi bulup , bıkmadan usanmadan aramaları. Onu geçtim yukarıdaki iş tanımında yazanları sayıyorlar, siz "pazarlama mı?" diyorsunuz. Yok , hayır diyorlar. "Pazarlama" kelimesi yerine onlarca çarpıtıcı kelime bulmuşlar. Göz boyamak için lüks yerlerde toplantı yaparlar. Yapıyorlar çünkü saadet zinciri gibi aynı, en alttakiler amele, ta ki onlarda kendilerine amele bulana kadar... Sonra sonra belki kazabilir insan, ancak çalıştıracak bir sürü insan ikna edene kadar. Ben bu işi yapanlara "amele" dedim kimse alınmasın, büyük de konuşmak istemiyorum. Üstelik "amele" kelimesini gerçek manasında kullandım.

En tepedekiler hiç çalışmadan parayı götürüyor bu sistemlerde , kesinlikle haksızlık...

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bu sisteme üye kazandırdıkça bir üstteki alttakinden pay alıyordu bu o sistem değil mi?

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
En çok da kızdığım nokta , internete verilen iş arıyorum ilanlarından ( ilan tarihi 2 yıl öncesine ait olsa bile) sizi bulup , bıkmadan usanmadan aramaları. Onu geçtim yukarıdaki iş tanımında yazanları sayıyorlar, siz "pazarlama mı?" diyorsunuz. Yok , hayır diyorlar. "Pazarlama" kelimesi yerine onlarca çarpıtıcı kelime bulmuşlar. Göz boyamak için lüks yerlerde toplantı yaparlar. Yapıyorlar çünkü saadet zinciri gibi aynı, en alttakiler amele, ta ki onlarda kendilerine amele bulana kadar... Sonra sonra belki kazabilir insan, ancak çalıştıracak bir sürü insan ikna edene kadar. Ben bu işi yapanlara "amele" dedim kimse alınmasın, büyük de konuşmak istemiyorum. Üstelik "amele" kelimesini gerçek manasında kullandım.

En tepedekiler hiç çalışmadan parayı götürüyor bu sistemlerde , kesinlikle haksızlık...

vah benim kardeşim sen kimlerin kapısına gitmişsin böyle bak ben seninle özllikle tanışmak istiyorum madem bu sistemleri biliyosun bide bizim şirkete gel ne kaybedersinki zamandan başka. lütfen rica ediyorum beni ara olurmu

---------- Post added at 01:33 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

Bu sisteme üye kazandırdıkça bir üstteki alttakinden pay alıyordu bu o sistem değil mi?

senin kast ettiğin ne anlamadım ama bizim sistemimizin adı NETWORK MARKETİNG dir ve bu sistemi en iyi, en adil kullanan tek şirkettir forever living

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Peki o parayi nasil aliyorsun? Bedevadan mi? Yok. byharby arkadasin dedigi gibi sadece tepedekiler iyi kazaniyor. Asagiya dogru iniyor.

Yine ekliycem, adamin cebinde parasi yok siz oncelikle kendin almalisiniz diyorsunuz. Ancak o zaman sisteme dahil ediyorsunuz. Is arayan insanin onca para verip o urunu almasi mantikli mi? Hayir. Aldiginda sonunda para kazansa neyse. O da yok. Satarsa payini alir, satmazsa bi sey yok. Ama burda her halukarda siz karlisiniz cunku en azindan bi paket urun sattiniz. Durum boyle. Yada epey bi para bayilacaksiniz ve o yukaridaki gruba dahil olmaya calisacaksiniz.

Bilenler zaten ciddiye almiyorda, bilmiyen insanlar bi umuda kapiliyor. Is imkani olabilir mi diye. Ama sonunda bi sey yok. Hepsi bos.

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
vah benim kardeşim sen kimlerin kapısına gitmişsin böyle bak ben seninle özllikle tanışmak istiyorum madem bu sistemleri biliyosun bide bizim şirkete gel ne kaybedersinki zamandan başka. lütfen rica ediyorum beni ara olurmu

Öncelikle tavrım sertse kusura bakmayın. Tekrar etmek istiyorum, bu cümlelerim sizin işinize değil çünkü sizin işinizi şimdilik bilmiyorum. Ancak söylediklerimde haksız değilim, kastettiğim işler bu şekilde. Sizin iş farklı ise ne ala...Ayrıca belirtirim ki kimseye gitmedim, giden eş ,dosttan öğrendim tüm bu bildiklerimi, beni de aradılar yer yer, o kadar... Ayrıca kazandığınız paraya saygı duydum. :) Fakir ama gururlu bir üniversite öğrencisiyim ben. Hayallerimi satın alamazsınız. Saygılar. ( İç sesim: Belki bu iş farklıdır, denesem mi acaba?) :D

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
E arkadasim, bi anlat bakalim isin icerigini. Madem on yargiliyiz, madem oncekilerle ayni degil. Bi anlat ayni olmadigi kanaatine varalim. Madem gayet guzel bir icerigini anlat ki insanlar hem bilgi sahibi olsunlar hem de kafadaki soru isaretleri kaybolsun. Buroya gel konusalim falan diyince zaten otomatik olarak insanin aklinda soru isaretleri beliriyor. Hadi bekliyoruz..

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Peki o parayi nasil aliyorsun? Bedevadan mi? Yok. byharby arkadasin dedigi gibi sadece tepedekiler iyi kazaniyor. Asagiya dogru iniyor.

Yine ekliycem, adamin cebinde parasi yok siz oncelikle kendin almalisiniz diyorsunuz. Ancak o zaman sisteme dahil ediyorsunuz. Is arayan insanin onca para verip o urunu almasi mantikli mi? Hayir. Aldiginda sonunda para kazansa neyse. O da yok. Satarsa payini alir, satmazsa bi sey yok. Ama burda her halukarda siz karlisiniz cunku en azindan bi paket urun sattiniz. Durum boyle. Yada epey bi para bayilacaksiniz ve o yukaridaki gruba dahil olmaya calisacaksiniz.

Bilenler zaten ciddiye almiyorda, bilmiyen insanlar bi umuda kapiliyor. Is imkani olabilir mi diye. Ama sonunda bi sey yok. Hepsi bos.

peki kardeş ben sana sadece bir fırsatından bahsediyim
şirket sana ücretsiz bir site açıyor ve sen bu sitenin reklamını istediğin gibi yapmakta özgürsün mesela facebook tan ve bu siteden yapılan bütün satışların % 43 ü senin hesabına yatıyor nasıl ? sadece bu yoldan bir ev hanımı ayda 500 ila 1500 tl para kazanıyo

---------- Post added at 01:43 ---------- Previous post was at 01:41 ----------

Aynı forever living değil mi?

ordaki yorumlara dikkatli bak kardeş forever living değil bu lütfen ben titan zincirini de biliyorum insanların nasıl kanını emdiğinide

---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:43 ----------

Öncelikle tavrım sertse kusura bakmayın. Tekrar etmek istiyorum, bu cümlelerim sizin işinize değil çünkü sizin işinizi şimdilik bilmiyorum. Ancak söylediklerimde haksız değilim, kastettiğim işler bu şekilde. Sizin iş farklı ise ne ala...Ayrıca belirtirim ki kimseye gitmedim, giden eş ,dosttan öğrendim tüm bu bildiklerimi, beni de aradılar yer yer, o kadar... Ayrıca kazandığınız paraya saygı duydum. :) Fakir ama gururlu bir üniversite öğrencisiyim ben. Hayallerimi satın alamazsınız. Saygılar. ( İç sesim: Belki bu iş farklıdır, denesem mi acaba?) :D

içinden gelen sesi dinle :D şaka bi yana yarın ara beni görüşelim

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Network marketing, kapı kapı gezmek değilde pc pc gezmek oluyor, site kuruyorsunuz ve ürün satışı yapıyorsunuz bu konuda birçok kaynak mevcut evet kapı kapı gezip üye aramaktan iyidir ama anlatırken çok yağlı ballı anlatıyorlar örnek olarak verilen 11bin tl yi kazanmak için yıllarca bu işin içinde olup sistemi herşeyiyle çözmüş olmanız lazım, tabi çok uzun yıllar çalışsa bile çözemeyecek olanlarda vardır, bu şirket hakkında çook fazla fikrim yok ancak eğer çok acemi iseniz kar değil zarar etme şansınız var o kadar emek ve zaman boşa gidebilir, bir arkadaşımız amele demiş, ameleden beter olma riski var :)

Quest.Net 'ten farkı yok gibi görünüyor
[video=youtube;FJLa6ioB7jM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FJLa6ioB7jM[/video]

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Network marketing, kapı kapı gezmek değilde pc pc gezmek oluyor, site kuruyorsunuz ve ürün satışı yapıyorsunuz bu konuda birçok kaynak mevcut evet kapı kapı gezip üye aramaktan iyidir ama anlatırken çok yağlı ballı anlatıyorlar örnek olarak verilen 11bin tl yi kazanmak için yıllarca bu işin içinde olup sistemi herşeyiyle çözmüş olmanız lazım, tabi çok uzun yıllar çalışsa bile çözemeyecek olanlarda vardır, bu şirket hakkında çook fazla fikrim yok ancak eğer çok acemi iseniz kar değil zarar etme şansınız var o kadar emek ve zaman boşa gidebilir, bir arkadaşımız amele demiş, ameleden beter olma riski var :)

Quest.Net 'ten farkı yok gibi görünüyor
[video=youtube;FJLa6ioB7jM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FJLa6ioB7jM[/video]

peki kardeş şirket hiçbir ücret almadan kendi binasında müdürleri ve üst müdürleri tarafından yeni katılan arkadaşları eğitiyor desem ne diyeceksin ?
bakın ya bahaneleriniz vardır yada paranız ikisi bir arada asla olmaz bunu unutmayın

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19

Resmi belge gibi bile durmuyor.Sen ilk önce kendini dolandır daha sonra insanların çabalarından emeklerinden para kazanmaya bak.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kardeş senin yaşın kaç acaba ? ben resmi bir belge dedimmi ? bu sadece bir göstermelik çek soldaki isim REX MAUGHAN şirketin ceo su sağdaki isim ise türkiye genel müdürü dür ayrıca çok ağır konuşuyosun lütfen biraz saygı

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
peki kardeş ben sana sadece bir fırsatından bahsediyim
şirket sana ücretsiz bir site açıyor ve sen bu sitenin reklamını istediğin gibi yapmakta özgürsün mesela facebook tan ve bu siteden yapılan bütün satışların % 43 ü senin hesabına yatıyor nasıl ? sadece bu yoldan bir ev hanımı ayda 500 ila 1500 tl para kazanıyo

Her sey dedigin gibi olsa. Oyle olmuyor iste. Bize de zamaninda dediler, internetten reklam yaparsin falan diye ama isin sonuna gelince kimse baska alternatif sunmadi. Once urunu al dendi. Neyse. Genis bi aciklama bekledik ama yapmadin. Onun yerine bu kisa aciklama geldi. Neyse bakalim. Yine tekrar edeyim, sizi sahtekarlikla falan suclamiyorum. Ama is gorundugu gibi degil. Vaatleriniz sanildigi gibi cok yakin degil. Insanlar gereginden fazla hayale kapiliyor. Daha dogru buna siz sebep oluyorsunuz. O yuzden ben sicak bakmiyorum. Nitekim zamaninda sizinkine benzeyen bi sistem ile karsilasmistim. Cok heyecanlanmamistim. Sonunda bi sey cikmayacaginida biliyordum ama sadece sonuna kadar gitmek istemistim. Ama sonuc yok.

Neyse herkese iyi geceler. Surc-u lisan ettik ise affola...

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Neden sistemi bu kadar çok gizliyorsun? Burada anlatılamayacak bir şey mi?

Ayrıca bu resimde hiç bir şeyi kanıtlamaz. Ufak bir Photoshop hamlesiyle o 11 bini, 50 bin bile yaparsınız.

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
peki kardeş şirket hiçbir ücret almadan kendi binasında müdürleri ve üst müdürleri tarafından yeni katılan arkadaşları eğitiyor desem ne diyeceksin ?
bakın ya bahaneleriniz vardır yada paranız ikisi bir arada asla olmaz bunu unutmayın

Nihat Doğan vari laflarla göz boya ancak o adamın boyadığı kadar boyayabilirsin :)
Sistemden o kadar çok kazık yiyen var ki, samimiyetinize inanmam mümkün değil, adamı internetten soğutuyorsunuz ya... Milletin alnında enayi mi yazıyor kardeşim...
Desen ki odun kıracak adam arıyorum günlük X lira yevmiye ile çalışacak kimse sana bu kadar tepki göstermez :)

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Neden sistemi bu kadar çok gizliyorsun? Burada anlatılamayacak bir şey mi?

Ayrıca bu resimde hiç bir şeyi kanıtlamaz. Ufak bir Photoshop hamlesiyle o 11 bini, 50 bin bile yaparsınız.

burda anlatmaya kalksam sabaha kadar yazmam gerekir .
peki siz neden korkuyorsunuz merak ettiğiniz soruların cevabını ve daha fazlasını almak zor değil sadece iki saat o kadar zormu

---------- Post added at 02:02 ---------- Previous post was at 02:00 ----------

Nihat Doğan vari laflarla göz boya ancak o adamın boyadığı kadar boyayabilirsin :)
Sistemden o kadar çok kazık yiyen var ki, samimiyetinize inanmam mümkün değil, adamı internetten soğutuyorsunuz ya... Milletin alnında enayi mi yazıyor kardeşim...
Desen ki odun kıracak adam arıyorum günlük X lira yevmiye ile çalışacak kimse sana bu kadar tepki göstermez :)

ben tepkilerden çekinmiyorum tepkiler yeterki maksadını aşmasın ayrıca kimseni gözünüde boyamıyorum biraz sakin ve anlamaya çalışarak yazarsanız birbirimizi daha iyi anlarız
ayrıca nihat doğandan da nefret ederim

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bir soru soracağım istenildiği an çıkma şansınız var mı kara geçtiğim anda çıkmak istiyorum mesela. Diğer sistemlerde bu yoktu?

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
burda anlatmaya kalksam sabaha kadar yazmam gerekir .
peki siz neden korkuyorsunuz merak ettiğiniz soruların cevabını ve daha fazlasını almak zor değil sadece iki saat o kadar zormu

Normalde konuya dahil olmak istemiyordum ama senin şu tavrın yüzünden cevap verdim...
Sana o kadar soru soruldu cevapların hep kaçamak en son sığındığın nokta da gel yerinde gör
Bir insanın yüzüne bakarken hele de onu ani bir karar vermeye zorladığında kandırması daha kolaydır dmi?
Ben sana ya da şirketine bunları doğrudan söylemiyorum aslında, ama söylediklerim şuna varıyor, evet, daha açık olmazsan insanları bilgilendirmeyip gel gör şu kadar kazanırsın vs. dersen o zaman "sana ya da şirketine söylüyorum bunları" :)

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Normalde konuya dahil olmak istemiyordum ama senin şu tavrın yüzünden cevap verdim...
Sana o kadar soru soruldu cevapların hep kaçamak en son sığındığın nokta da gel yerinde gör
Bir insanın yüzüne bakarken hele de onu ani bir karar vermeye zorladığında kandırması daha kolaydır dmi?
Ben sana ya da şirketine bunları doğrudan söylemiyorum aslında, ama söylediklerim şuna varıyor, evet, daha açık olmazsan insanları bilgilendirmeyip gel gör şu kadar kazanırsın vs. dersen o zaman "sana ya da şirketine söylüyorum bunları" :)

ben kimseye kaçamak cevap vermiyorum kimseyi zorla bir yere davet etmiyorum sizin önyargılar la hareket etmenizi de anlamıyorum ben sadece somut deliller ile bilgi ve belgeler ile işimizin ne kadar kazançlı ve adil bir iş olduğunu gösterebilmek için davet ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar