Parmağımı kedi ısırdı.doktora gitmelimiyim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

met 35

Dekan
Git bi kuduz aşısı ol. Hiç bi mahzuru yok. Milyonda bir ihtimalde olsa,ALLAH korusun,eğer olursan,bu hastalığın geri dönüşü yok çünkü. İhmal etme.
Hem bundan sonrası içinde,koruyucu olur.

beyzabetül

Profesör
Ben kedi isirmasindan cok tüylerinden korkuyorum.hep tuyleri havada ucusuyor.agzim kacacak diye korkuyorum.kedi sevdikten sonra baxen kusuyorum.galiba bogazima tüy falan kacmis olabilecegi dusuncesiyle oluyor.bu tuylerden kurtulmak icin ne yapmak gere.tarayip tuylerini atmak mi gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

süt,salam olmaz kedi maması ver 5-6-7 TL kilosu mamanın mama dışında bişey verme...
Bunlari gecen senede soylemistiniz.tavsiyenizle ara sira mito aliyorum.ama cok pahali.kilosu 2-3 ay once 12 tl suan dolar arttigi icin zam gelmistir

Ben kedi isirmasindan cok tüylerinden korkuyorum.hep tuyleri havada ucusuyor.agzim kacacak diye korkuyorum.kedi sevdikten sonra baxen kusuyorum.galiba bogazima tüy falan kacmis olabilecegi dusuncesiyle oluyor.bu tuylerden kurtulmak icin ne yapmak gere.tarayip tuylerini atmak mi gerek

Bunlari gecen senede soylemistiniz.tavsiyenizle ara sira mito aliyorum.ama cok pahali.kilosu 2-3 ay once 12 tl suan dolar arttigi icin zam gelmistir
tarak var onunla tarıcak kaşağı deniyor tımar etmen gerek.
71296

EinştayN

Profesör
Bazı mamalar kedilerin tüylerini besleyip daha az dökülmesine olanak veriyor, bir de kedinin cinsi ile alakalı bir durum tabi aşıları ve bakımında unutmamak gerekir,
Kedi tüyleri evet sıkıntı yaratıyor ama onun doğasıda o ne yazık ki ben kedi beslerken inan kedi ağzımdan girip k.çmdan çıkıyordu valla ölsem ben ölürdüm heralde.

beyzabetül

Profesör
Selamlar. Olayın üzerinden dokuz gün geçmiş, konu sahibi bir haftadır foruma giriş yapmamış. Son durum nedir? ?
son durum çok şükür sıkıntı yok.hem kedi hemde bende gayetsağlıklıyım :)ısırık ve tırmalama yaraları geçti hafif iz kaldı arasıra kaşınıyor
ama dün kediyi göremeyince acaba bireşey mi oldu diye şüphe korkuya kapıldım :)yani boş yere tetenoz ve kuduz aşısı olacaktım :)

Ölmüş olabilir mi ?
her canlı ölümü tadacaktır ama kediden ama başka birşeyden

son durum çok şükür sıkıntı yok.hem kedi hemde bende gayetsağlıklıyım :)ısırık ve tırmalama yaraları geçti hafif iz kaldı arasıra kaşınıyor
ama dün kediyi göremeyince acaba bireşey mi oldu diye şüphe korkuya kapıldım :)yani boş yere tetenoz ve kuduz aşısı olacaktım :)

her canlı ölümü tadacaktır ama kediden ama başka birşeyden
Vallahi bir gün gideceğiz ....

beyzabetül

Profesör
Bazı mamalar kedilerin tüylerini besleyip daha az dökülmesine olanak veriyor, bir de kedinin cinsi ile alakalı bir durum tabi aşıları ve bakımında unutmamak gerekir,
Kedi tüyleri evet sıkıntı yaratıyor ama onun doğasıda o ne yazık ki ben kedi beslerken inan kedi ağzımdan girip k.çmdan çıkıyordu valla ölsem ben ölürdüm heralde.
her birine aşı yaptırmaya kalksam benım ömrüm veterınerlerde geçer :)bizim evin önüne ne kadar kedi geldiyse hepsi tüyleri döküyor.bir tane tarak alıp taramayı düşünüyorum.acaba hangi mamalar dökülmesını engellıyor.gerçi ben her zaman mama vermıyorum.çünkü mamaya alışınca başka birşey yemıyorlar.daha önce kedi köpek tüyü yüzünden amelıyat olanları duydum.o yüzden tedırgınlık yaşıyorum

stat counter