Ahmetyılmaz000

Cezalı
Cezalı
24 Eylül 2021
16
2
3
28
Teknolojiyi yakından takip eden biri olarak geçen gün reklamlarda görmüş olduğum ve harikulade bulduğum bir yeniliği sizlerle paylaşmak istiyorum. Paraf, RingPay adını verdiği bir yüzük piyasaya sürdü. Bu yüzük ile ödeme ekranına elinizi okutarak ödeme yapabiliyorsunuz. Ayrıca siyah ve beyaz olmak üzere iki rengi de mevcut. Ben çok sevdim açıkçası kullanacağımı düşünüyorum. Giyilebilir teknoloji adı altında geçiyor. Bunun birçok örneği de var fakat ülkemizde ilk kez bankacılık sektöründe görüyoruz bu yeniliği. Halkbank bu işte elini çabuk tutmuş ve müşterilerine ödeme noktalarında kolaylık sağlamış. Bu konu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? :)

Paraf RingPay Reklam Filmi:

Screenshot_2.jpg

barisreyis

Öğrenci
7 Ağustos 2020
7
2
3
34
Ben ciddi manada her teknolojik ürüne bayılıyorum. Yeni ne çıkarsa hooopp inceliyorum. Bu yenilikte gerçekten tam benlik baya kolaylık sağlıyor. Resmen cüzdan vs taşıma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Çok pratik tak parmağa çık. En kısa zamanda almayı düşünüyorum. İlk defa da Halkbank yapmış bu yeniliği ülkemiz için güzel bir adım. Devamı gelir diye bekliyorum.

nealakadediler

Cezalı
Cezalı
10 Mart 2020
3
0
1
33
Arkadaşlar pratikliğini de geçtim bu teknoloji gerçek mi? Sihirli annem izleyen çocuklardır yüzükle ödeme sistemi beni Lord of the Rings stüdyolarına götürüp o evrende yaşatır. Halkbank'a son teknolojiyi ülkeye ilk getirmede öncelik olduğu için teşekkür eder ve bir an önce güncellemeyi kendim deneyimlemeyi arz ederim.

BatinY

Profesör
Emektar
Müdavim
20 Mart 2018
1,762
2
1,491
358
24
Yüzük ücreti 750₺. Değer mi bilmiyorum şahsen ben o fiyatları bir banka kartına veya yüzüğüne vermem.

kizilruzgar

Cezalı
Cezalı
23 Haziran 2021
10
3
3
34
Ben de geçenlerde Halkbank'ın şubesine bilgi almak için gittim. Kredi kartını defalarca kaybetmiş biri olarak yüzük çok mantıklı geldi. En azından takarım parmağıma alışveriş yapacağım zaman kolaylıkla öderim diye düşünüyorum. Çağımızın nimetlerinden biri. Büyük kolaylık...