Para mı aşk mı !

Bu konuyu okuyanlar

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
a(596x546).jpg

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Para aşkı getirir ancak aşk para getirmez hatta kaybettirir :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Para para para, para olduğu zaman her şeyin olur örnek: Dan Bilzerian.

Ne gerek var evlenmeye Dan Bilzerian gibi her gün 20 30 kadınla hayatını yaşa.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Para para para, para olduğu zaman her şeyin olur örnek: Dan Bilzerian.

Ne gerek var evlenmeye Dan Bilzerian gibi her gün 20 30 kadınla hayatını yaşa.
Hocam para ile sevgi alamazsın ki her zaman yanında kadın olur ama senin için değil paran için yanında olur tadı olmaz.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Sonra niye tükenmişlik sendromu var :D Mal,mülk ve para geçicidir aşk ise ebedidir :)

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Para tabiki. Para olunca aşka ne gerek var aşk heryerde :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Hocam para ile sevgi alamazsın ki her zaman yanında kadın olur ama senin için değil paran için yanında olur tadı olmaz.

Hocam zaten Dan Bilzerian gibi birisinin aşka ihtiyacı yok, ne isterse ona sahip her gün 10 tane kadın değiştiriyor yemeğinden tut suyuna kadar her şey ayağında neyin aşkı :D ha elbette birisi aşık olmayacakmı? zenginler evlenemez diye kuralmı var? :D herkes ön yargılı davranıyor devamlı parası için diyorlar ve çoğuda öyle evet ama hepsi değil, tabi işin içinde zengin bir hayatta yaşamakta var fakat aşık olanlarda var yani :D

Para para para diyorum ve herkesin hayatına kimse karışamaz diye iğrenç espirimide yapar kaçarım :mrgreen:

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Hocam zaten Dan Bilzerian gibi birisinin aşka ihtiyacı yok, ne isterse ona sahip her gün 10 tane kadın değiştiriyor yemeğinden tut suyuna kadar her şey ayağında neyin aşkı :D ha elbette birisi aşık olmayacakmı? zenginler evlenemez diye kuralmı var? :D herkes ön yargılı davranıyor devamlı parası için diyorlar ve çoğuda öyle evet ama hepsi değil, tabi işin içinde zengin bir hayatta yaşamakta var fakat aşık olanlarda var yani :D

Para para para diyorum ve herkesin hayatına kimse karışamaz diye iğrenç espirimide yapar kaçarım :mrgreen:

O adamın sevgilisi varmış diye duymuştum ben :D varsa onun sevgilisine Allah sabır versin

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Cebinde parası olmayan adama ne yazık ki bakmıyorlar o yüzden para aşkı getirir diyorum.[emoji4]

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Valla ben paranın getirdiği aşktan hayır beklemem :)

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Money Money Money :mrgreen: Kim ne derse desin etkisi büyük parası olup huzursuz olanları da hiç anlamıyorum...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Açık ve net : Para

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Parayı seçen insan satılmış demektir gözümde. Ya da gerçekten sevgilisi olmamış demektir. Ne kadar para, o kadar az aşk, tutku, şehvet.

Kız/Erkek arkadaşınızla istediğiniz saçmalığı, iğrençliği, kötü şakaları yapabilirsiniz; cinsel bahsetmiyorum. Nefes nefese full otobüs seyahati yapabilirsiniz İstanbul'da. Sevgi aynı zamanda bağlılığı ve doyumu getirir, insan elindekiyle yetinir.
Paranız var ve sizle sadece paranız için birlikte olan bir kız var diyelim hayatınızda. O öpüşmeler, gülüşmelerin hepsi sahte. Bir akşam bir kızla, diğer akşam diğer kızla birliktesiniz. Altınızda dilediğiniz araç, elinizde istediğiniz telefon, bilgisayar var. Nereye kadar. Cinsel, ruhsal, fiziki olarak doyumsuz bir birey olacaksınız. En önemlisi insanlıktan feragat etmek sadece bir kağıt parçasına bakıyorsa siz zaten hiç adam olamamışsınız.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
[video=youtube;mSAucOiPgKo]https://www.youtube.com/watch?v=mSAucOiPgKo[/video]
:)

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Parayı seçen insan satılmış demektir gözümde. Ya da gerçekten sevgilisi olmamış demektir. Ne kadar para, o kadar az aşk, tutku, şehvet.

Kız/Erkek arkadaşınızla istediğiniz saçmalığı, iğrençliği, kötü şakaları yapabilirsiniz; cinsel bahsetmiyorum. Nefes nefese full otobüs seyahati yapabilirsiniz İstanbul'da. Sevgi aynı zamanda bağlılığı ve doyumu getirir, insan elindekiyle yetinir.
Paranız var ve sizle sadece paranız için birlikte olan bir kız var diyelim hayatınızda. O öpüşmeler, gülüşmelerin hepsi sahte. Bir akşam bir kızla, diğer akşam diğer kızla birliktesiniz. Altınızda dilediğiniz araç, elinizde istediğiniz telefon, bilgisayar var. Nereye kadar. Cinsel, ruhsal, fiziki olarak doyumsuz bir birey olacaksınız. En önemlisi insanlıktan feragat etmek sadece bir kağıt parçasına bakıyorsa siz zaten hiç adam olamamışsınız.

Uyan biraz bu dünyada paran yoksa bir hiçsin. Bende senin dediğin gibi olsun isterdim ama işler maalesef böyle yürümüyor.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Uyan biraz bu dünyada paran yoksa bir hiçsin. Bende senin dediğin gibi olsun isterdim ama işler maalesef böyle yürümüyor.
Suç parası olmayanlarda değil parası yoksa onları yoktan sayanlarda kardeşim.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Karşı cinse bulunmaz hint kumaşı edası ile yaklaşırsaniz onlarda kendilerine fiyat etketi koymaya başlar.Peşlerinden kosmayın olmazsa olmaziniz olmasın o zaman kimsenin almayacağı bir ürünü rafta etiketle bekletmenin anlamı kalmayacak.

Muzikdeliisi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Parayom

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mikemmel bir anlatim dmdm

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Aşk yaşamak için bir nedendir ve yaşamak için paraya ihtiyaç vardır. Bu nasıl bir çıkmazdır. ?

(Dip Not: Bu konu, forumda birkaç kez açılmış ve en eski konu da bu imiş. Bu konudan devam edelim.)