Papara nfc varmı

• Konuyu başlatan SDN Anonim 627182
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
Kullanan vwrmı arkadaşlar sitede olduğu yazıyor ancak ben bulamadım bilen biri varsa yazabilirmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Eğer sözleşmeli Papara Kart (Black Card) alırsanız temassız ödeme ile geliyor ama diğer kartlarda böyle bir özellik bulunmuyor.

Edit: Papara Edu Card'da da varmış.

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
Eğer sözleşmeli Papara Kart (Black Card) alırsanız temassız ödeme ile geliyor ama diğer kartlarda böyle bir özellik bulunmuyor.

Edit: Papara Edu Card'da da varmış.
Teşekkür ederim abi ama sorum o değildi telefonla temazsız ödemeyi sormuştum

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Teşekkür ederim abi ama sorum o değildi telefonla temazsız ödemeyi sormuştum
Uygulamasıyla yapmayı soruyorsanız maalesef bulunmuyor. Yanlış hatırlamıyorsam Apple Cüzdan Türkiye'ye kullanıma sunulmuştu. Eğer Türkiye desteği geldiyse ve Apple telefon kullanıyorsanız büyük ihtimalle onu kullanarak temassız ödeme gerçekleştirebileceksiniz.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Maalesef uygulamasının nfc ödeme desteği yok. Ama kartı BKM express üzerine kaydedip nfc ödemesi yapmak için kullanabilirsin tabi o da anlaşmalı yerlerde ödeme yapabiliyorsun.

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
Uygulamasıyla yapmayı soruyorsanız maalesef bulunmuyor. Yanlış hatırlamıyorsam Apple Cüzdan Türkiye'ye kullanıma sunulmuştu. Eğer Türkiye desteği geldiyse ve Apple telefon kullanıyorsanız büyük ihtimalle onu kullanarak temassız ödeme gerçekleştirebileceksiniz.
Teşekkür ederim hocam Android telefona geçtim ama appleda nfc kullanılmıyor diye biliyorum Türkiyede

Maalesef uygulamasının nfc ödeme desteği yok. Ama kartı BKM express üzerine kaydedip nfc ödemesi yapmak için kullanabilirsin tabi o da anlaşmalı yerlerde ödeme yapabiliyorsun.
Anladım abi teşekkür ediyorum

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
bu ödeme yöntemi ile ödeme gerçekleştirmek istiyorsanız maximum kart alabilrsiniz

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
bu ödeme yöntemi ile ödeme gerçekleştirmek istiyorsanız maximum kart alabilrsiniz
Telefondan nfc ödeme için QNB Finansbank,Bonusflaş,Cepteteb,Akbank,Bkm express,Fastpay,maximum,bankkart ve yapıkredi var. Bunların arasında Bkm express ve Fastpay için farklı banka kartları eklenebildiğinden sadece anlaşmalı yerlerde geçerliler.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Telefondan nfc ödeme için QNB Finansbank,Bonusflaş,Cepteteb,Akbank,Bkm express,Fastpay,maximum,bankkart ve yapıkredi var. Bunların arasında Bkm express ve Fastpay için farklı banka kartları eklenebildiğinden sadece anlaşmalı yerlerde geçerliler.
aydınlatıcı teşşekürler

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
Fastpayde QR var nfc yokki

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Fastpay : NFC özelliği olan bir Android telefona sahip isen, DenizBank kredi kartlarını temassız ödemeye açabilir, tüm temassız POS cihazlarına telefonunu yaklaştırarak ödeme yapabilirsin.