Soru Papara lite vs edu

Bu konuyu okuyanlar

Advercy

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
Öğrenciyim ama bizim okul papara edu card desteklemiyor dışarıda ve internette kullanacağım hangisi daha iyi

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,935
Black Card'ı istediğin gibi kullanabilirsin. Onun dışında Lite almanı öneririm, para çekemiyorsun.

Advercy

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
Black card için tc gerekiyor ya güvenemiyorum

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
153
Black card için tc gerekiyor ya güvenemiyorum
Merkez Bankası tarafından onaylı olduğu ve denetleme altında yürütüldüğü için korkmanıza gerek yok. Bilgilerinizi verebilirsiniz.

Onun dışında Lite alabilirsiniz fakat Black karta göre ATM üzerinden para çekemezsiniz. Bu da çok kötü bir sorun, Lite almanızı tavsiye etmiyorum.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
Merkez Bankası tarafından onaylı olduğu ve denetleme altında yürütüldüğü için korkmanıza gerek yok. Bilgilerinizi verebilirsiniz.

Onun dışında Lite alabilirsiniz fakat Black karta göre ATM üzerinden para çekemezsiniz. Bu da çok kötü bir sorun, Lite almanızı tavsiye etmiyorum.
Lite kart için de tc gerekiyor olması lazım. Tc onayı olmadan finansal işlem pek mantıklı gelmiyor.

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
153
Lite kart için de tc gerekiyor olması lazım. Tc onayı olmadan finansal işlem pek mantıklı gelmiyor.
Sanırsam TC onayı olmadan 850 TL gibi bir ücrete kadar destekliyordu. Tam emin değilim fakat aklımda öyle kalmış.