Soru Papara Black Card Sözleşmesinde Ne Yazıyor?

Bu konuyu okuyanlar

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Papara black card almak istiyorum fakat bir sözleşme imzalatiyorlarmış.Sözleşmede ne yazdığını biliyor musunuz?Sonradan bir sıkıntı çıkar mı?

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Sözleşmeyi okutmadan imzalatmıyorlar, mafya değiller merak etme. İmzalamadan önce okuyabilirsin.

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Sözleşmeyi okutmadan imzalatmıyorlar, mafya değiller merak etme. İmzalamadan önce okuyabilirsin.
Internetten baktım kargocu o kadar aceleci davranıyormuş ki ne yaptığinı anlayamıyormuşsun.E okuyamadığım sözleşmeyi imzalamak beni tedirgin eder üstüne ailem de kızabilir okumadığın,ne yazdığını bilmediğin şeyi niye imzalıyorsun diye.

___Melissa

Asistan
Reaksiyon puanı
71
İmza atmanızı gerektiren her ne olursa olsun, okumak/bilgilenmek sizin zaten hakkınız. Kargocunun acelesi (varmış gibi) davranması onun sorunu. Sizi beklemek zorunda. İşi sadece bırakıp veya imzalatıp çekip gitmek olamaz. Zaten nedense insanların her zaman her şeye aceleleri var ?

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
İmza atmanızı gerektiren her ne olursa olsun, okumak/bilgilenmek sizin zaten hakkınız. Kargocunun acelesi (varmış gibi) davranması onun sorunu. Sizi beklemek zorunda. İşi sadece bırakıp veya imzalatıp çekip gitmek olamaz. Zaten nedense insanların her zaman her şeye aceleleri var ?
Acele meselesinin önemi kalmadı 1 saat önce paparaya mail attım ve yarım saat kadar bir süre içerisinde geri dönüş yaptılar.Bu kadar hızlı geri dönüş yapmaları şaşırttı.Neyse o imzalattıkların kağıdın örnek kopyasını gönderdiler.İmzaladığımız şey T.C kimlik numarası ve seri numarasının bize ait olduğunu,kartın doğru kişiye ulaştığını ve hesap oluştururken de kabul ettirilen kullanıcı sözleşmesini tekrardan kabul ettiren bir kağıt.Diğer bankalarda bunu yapıyormuş.Yani öyle 10 sayfalık okuması 2 saat alacak tarzda bir sözleşme değil.Birazdan kart için başvurucam,kart elime ulaştığı zaman yine kontrol ederim sözleşmeyi ekstra bir şey var mı diye.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Papara black card almak istiyorum fakat bir sözleşme imzalatiyorlarmış.Sözleşmede ne yazdığını biliyor musunuz?Sonradan bir sıkıntı çıkar mı?
Aceleci değiller.Ve 18 yaşından küçüksen ailenden birinin (18 yaş üstü) kimlik kartını yanına al.Kendi kartnıda.