Soru Papara başka birisi farklı bir bankadan bana nasıl para yollar (black kart var ve 18 yaş altıyım.)

Bu konuyu okuyanlar

Fanailla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi akşamlar,ailem benim papara kartıma farklı bir bankadan hesabından nasıl para gönderir,black kartım var.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
Gönderilmiyor diye biliyorum. Bir bankaya gidip 18 yaş altı kart açabilirsiniz isterseniz, o zaman atılıyor.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Ailende papara hesabı açamaz mı?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Gönderilmiyor diye biliyorum. Bir bankaya gidip 18 yaş altı kart açabilirsiniz isterseniz, o zaman atılıyor.
Normalde öyle yazıyor ama yine de gönderebiliyorum ben. Papara numarasını açıklamaya girin adınız aynı olsa da olmasada para geliyor kartınıza. En azından bende çalışıyor.

Fanailla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bişi daha soracağım, normalde papara Kartı kurye getiriyormuş ve sözleşme imzalayıp, sözleşmeli hesaba geçiyormuşuz.Ama benim kapımın önüne bırakmışlar kurye yok imzalanacak birşey yok ne yapmam lazım?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Bişi daha soracağım, normalde papara Kartı kurye getiriyormuş ve sözleşme imzalayıp, sözleşmeli hesaba geçiyormuşuz.Ama benim kapımın önüne bırakmışlar kurye yok imzalanacak birşey yok ne yapmam lazım?
Hangi kartı aldınız black kart mı? Ben black kartımı aldığımda kurye ile geldi bir çok yere imza attırdı.

goqhan06

Emektar
Reaksiyon puanı
56
Normalde öyle yazıyor ama yine de gönderebiliyorum ben. Papara numarasını açıklamaya girin adınız aynı olsa da olmasada para geliyor kartınıza. En azından bende çalışıyor.
Bende bankadan para gönderme konusunu merak ediyorum. Bu para transferini hangi bankadan yapıyorsunuz? Banka farkediyor mu. Birde ne kadar sürede hesaba geçiyor. Teşekkürler

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Bende bankadan para gönderme konusunu merak ediyorum. Bu para transferini hangi bankadan yapıyorsunuz? Banka farkediyor mu. Birde ne kadar sürede hesaba geçiyor. Teşekkürler
banka fark etmiyor. Para yükleme kısmına geldiğinizde istediğiniz bankayı seçiyorsunuz size ona göre bir iban veriyor. Valla 3-4 dakika içinde geliyor bana.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Kartı aktif hale getirdikten sonra sozlesmeliye geçmiş oluyorsun zaten

Fanailla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kartı aktif hale getirdikten sonra sozlesmeliye geçmiş oluyorsun zaten
Ben hala geçemedim,kartı aktif etmeme rağmen.Belki bir süresi vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi kartı aldınız black kart mı? Ben black kartımı aldığımda kurye ile geldi bir çok yere imza attırdı.
Evet,black kart.Kurye kapımın önüne bırakmış fark etmesem orada kalacaktı.Haliyle hiçbir şeyde imzalayamadım.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Ben hala geçemedim,kartı aktif etmeme rağmen.Belki bir süresi vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet,black kart.Kurye kapımın önüne bırakmış fark etmesem orada kalacaktı.Haliyle hiçbir şeyde imzalayamadım.
Hesabınıza girip sözleşmeli olup olmadığına bakabiliyorsunuz sanırım. Biraz kurcalayın derim belki bulursunuz.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Evet,hala onaylı hesap olarak gözüküyorum
black kartınızı aktif ettiğinizde otomatik olarak sözleşmeli hesaba geçeceği yazıyor internette öyle olmadı mı? Paparanın müşteri temsilcisine başvurun.

Düzenleme: İnternette sözleşmeli hesaba geçemiyorum diyen birinin yorumlarına papara 18 yaş üstü olmanız gerek demiş.

Ekli dosyalar

• resim_2023-06-04_105820935.png
    resim_2023-06-04_105820935.png
    21.6 KB · Görüntüleme: 32