Pankartı Açanlar Belli Oldu!

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Pankartı açanlar belli oldu.

Dün akşam oynanan Samsunspor-Fenerbahçe karşılaşmasının ardından İstanbul'a dönen Fenerbahçe kafilesine Havalimanında Beşiktaşlı taraftarlar tarafından "Süleyman Seba'yı, Aziz Yıldırım'ı seviyoruz... ve... Özlüyoruz. Beşiktaşlılar" pankartının açıldığı iddia edilmesi gündeme bomba gibi düştü.

Yayınlanan haberinden ardından Sosyal Paylaşım Sitesi olan Twitter'da Tuncay Yılmaz isimli bir vatandaş pankartı açanların GBFBliler olduğunu iddia etti.

Tuncay Yılmaz, Twitter'dan yaptığı açıklamada;

tuncay.JPG

Konu ile ilgili yaptığımız araştırma Tuncay Yılmaz'ı doğrular niteliğindeydi. İşte yapılan araştırmaların ardından ortaya çıkan resim karesi;

gbfb.jpg

gbfbb.jpg

AkuSUneCQAAirNU.jpg

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ben hiç benzetemedim :D Bu twiiterdaki arkadaş da ne havalara girmiş gören de CIA'de çalışıyor sanacak

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bayağı abarttılar şu olayı. Başka meseleniz mi yok ? FBI gibi araştırma yapmışlar bir de.

Delinin biri kuyuya taş atmış.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[video=youtube;s9cIRUNZZD4]http://www.youtube.com/watch?v=s9cIRUNZZD4[/video]

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Pankartı açanlar Beşiktaşlı olsun ne olacak? Dostluk denen bir şey de insanların doğasında.

Ben de Bjk'lıları kardeş ilan ediyorum kendime bu olaydan sonra. olay doğru olsun ya da olmasın.

[MENTION=30289]Blackout[/MENTION] [MENTION=25391]keyloger[/MENTION]

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Çarşı grubu da bir açıklama yapmış.

Samsunspor - Fenerbahçe maçı sonrası S.Gökçen Havaalanında açılan flamayla Beşiktaş Taraftarlarının hiçbir ilgisi-alakası yoktur.

Bir Beşiktaşlının, Fenerbahçe'yi havaalanında karşılaması Türk futbolunda tarih değil talihsizliktir. Beşiktaş kongre yapısı içinse başlı başına düşündürücüdür. Beşiktaş taraftarımızın, Süleyman Seba ile malum şahsın ismini peş peşe anmakta imtina ederken, aynı karede resmedilmesi bizi çok üzmüştür.

A.Yıldırım’ı özleyen ama BEŞİKTAŞLIYIM diyen herkesi, herkesin sorgulaması lazım.

Çarşı