PandaCloudAntivirus Hakkında

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
cloud antileri sevmiyorum :)

ücretsiz alternatifler arasında comodo bence şu an en iyisi :)

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
programı hakkında ne düşünüyorsunuz.
Gayet başarılı. freeler içinde en iyisi bile diyebilirim. Sistem kaynaklarını yormuyor. Güçlü ve hızlı taramalar.. Eğer freelerden birini düşünüyorsan ve sistemini yormak istemiyorsan gayet basit kullanımlı panda işini fazlasıyla görür

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
beğendim bu programı. ya çalışmıyor ya da beni kandırıyor :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben denedim. Virüslü bir dosyaya girdiğimde 13 megabit bağlantıda olsa 10 saniye sonra tepkime veriyor. :)

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
tepki veriyorsa daha ne :) hiç vermese daha mi iyi.
mics.sec.ess gibi bişey bu da o zaman

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Fakat her virüse tepki de vermiyor. İnternet bağlantısı olmayınca kendi içinde imza barındırmıyor diye biliyorum. Sadece bir bilgi..

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
bu ne anlama geliyor peki??

Internet bağlantısını kapatınca, günlük, saatlik güncelleme olayı olmadığından programda yani virüs imzası taşıyıp normal antivirüsler gibi virüsleri yakalayamaz. virüs yakalaması için internet bağlantısı ister. Ben şuan TTNETİN 1 megabite düşürdüğü net bağlantımla arşivimi taratayım dedim o anda da dosyada indiriyordum. Program %0 da 10 dakika bekledi o bana baktı ben ona baktım bi taramaya başlayamadı sonra şutladım :) deneyin..

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Internet bağlantısını kapatınca, günlük, saatlik güncelleme olayı olmadığından programda yani virüs imzası taşıyıp normal antivirüsler gibi virüsleri yakalayamaz. virüs yakalaması için internet bağlantısı ister. Ben şuan TTNETİN 1 megabite düşürdüğü net bağlantımla arşivimi taratayım dedim o anda da dosyada indiriyordum. Program %0 da 10 dakika bekledi o bana baktı ben ona baktım bi taramaya başlayamadı sonra şutladım :) deneyin..

hmm çok teşekkürler o zaman gerek yok kullanmaya