Panda internet security 2015 serial crack.

bilisimler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi günler panda internet security 2015 serial veya crack arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.:glare:

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
virüslerden korunmak için kullanılan antivirüsü, virüs içerikli cracklerle mi etkinleştirip kullanacaksın? :mrgreen: :D

bilisimler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sizde haklısınız Mehmet kardeşim virüslü olur crackler doğru.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Sizde haklısınız Mehmet kardeşim virüslü olur crackler doğru.

antivirüs firmaları zaten kampanya yapıyor sürekli. Özellikle Bitdefender her ay kampanya yapar :)
Onun haricinde 360 Total Security gibi ücretsiz antivirüsler de kullanabilirsin.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
panda'nın ücretsiz sürümü de mevcut üstelik. bence de söylendiği gibi başka marka kampanyalı internet security kullan yada ücretsiz sürümlerini kullan. riske atma kendini

bilisimler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
antivirüs firmaları zaten kampanya yapıyor sürekli. Özellikle Bitdefender her ay kampanya yapar :)
Onun haricinde 360 Total Security gibi ücretsiz antivirüsler de kullanabilirsin.

Sağolasın abi ..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

panda'nın ücretsiz sürümü de mevcut üstelik. bence de söylendiği gibi başka marka kampanyalı internet security kullan yada ücretsiz sürümlerini kullan. riske atma kendini

Teşekkürler. Hepimizin Kandili mübarek olsun hayırlı geceler.

Lordsword

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Crackleyip serialleyip bir antivirüs kullanmak çok az korur seni. Kendi kaleni güncel tutmakla koruyabilirsin. Microsoft defender kullanıyorum ben şahsen ekstra bir antivirüs programı indirmedim. Şimdilik başıma iş gelmedi. Bakalım ne kadar daha götürecek ama ücretsiz yazılımlar bulmanı öneririm. Mümkünse güncel tutan kendilerini.

Tabi öncelikle antivirüs programını kurmadan önce tüm uygulamaları kapatıp cmd yi başlatıp netstat -b yazarsan bilgisayarının portlarından hangileri senden habersiz kullanılıyor şöyle bir görürsün. Gerekli bilmediğin program varsa verirsin cezasını üstat. Kolay gelsin . Umarım yardımcı olmuşumdur :biggrin: