P5LD2 SE anakart için en iyi oyun işlemcisi

Roherty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sotc99us.png

anakartım bu. oyun için bu anakarta takabileceğim en iyi işlemci ne olabilir ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu forumdada mı ilgi alaka sıfır ?

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Dostum hic zorlama istersen. Bu anakart ile bişey yapamazsın. Zamanda iyi bi anakartdı ama suan ne masraf edersen boşa yaparsın... Core2duo üstseri işlemcilerle kısmen biraz daha rahat calışır ama düşündüğün oyun için hiçbir işe yaramaz.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Ayni ana karttan bende de var . Bende arayis icindeyim..

Roherty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum hic zorlama istersen. Bu anakart ile bişey yapamazsın. Zamanda iyi bi anakartdı ama suan ne masraf edersen boşa yaparsın... Core2duo üstseri işlemcilerle kısmen biraz daha rahat calışır ama düşündüğün oyun için hiçbir işe yaramaz.

oyunla anakartı nasıl bağdaştırdın anlamadım. ben anakarta uyumlu işlemci soruyorum işlemcinin oyun performansı önemli benim için

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
oyunla anakartı nasıl bağdaştırdın anlamadım. ben anakarta uyumlu işlemci soruyorum işlemcinin oyun performansı önemli benim için

Gayet açık bir şey söyledim anlamayacak ne var.
Kibarca bu anakarta ne koyarsan koy işe yaramaz demek istedim ama anlamaşılmadı sanırım.

Bu anakarta ne işlemci koyarsan koy bir işe yaramaz, anakart 945 chipset ve lga soket
Bunun anlamı bu anakart a takacagımız en iyi işlemci bile şu anda bi halt a yaramaz...

Bu yüzden size yukarda bosuna masraf edersiniz demek istedim... Bu anakardan benim dülkanda 2 tane var hurda diye bekliyor..

Oyunu sadece işlemci ile bağdaştırmak asıl sorun.

Anakart en az işlemci kadar önemli bir donanımdır.