P4 Titan Gigabyte

KoRRoK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar uğraştığım bir bilgisayar vardı geçen gün ve donanımsal birşey olmadığı için anakartına bakmadım hiç yaptım gittim. Benden sonra akıllılar format atmışlar vsvs. driver lazım ama kartın modelini bilmiyorum ve gidip baklıcak bişeyde değil. Ama p4 titan serisinden olduğunu biliyorum onboard ekran kartı olduğunu onboard ses kartı olduğunu biliyorum. Ve Ddr slotları 2 bilen varsa bana modelini söylesin yoksa çıldırıcam bulamadım birtürlü nette ve saolun şimdiden

Galileo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım Everest diye bir program var onu indir kur sonra aç o makinada anakart bölümüne gel orda sana modelini hatta sayfanın en altında anakart sürücülerinin linkini bile verecektir %99

KoRRoK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim dalgamı geçiyorsun o bilgisayar yakınımda olsa hiç yoktan kartın üzerine bakıcam

Galileo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım ben nerden bileyim kasanın yanında olup olmadığını sadece çözüm sundum ben nerden bileyim titan serilerinin hepsinde onboard ekran kartı ses kartı ve ddr slotu var o programla bakabilirsin dedim sadece kasa yanımda yok yada bakma ihtimalim yok diyebilirdin ozaman kimin kasası ise onlar baksın modeli söylesinler

KoRRoK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başka bi yolunu bulucam ama sende pek haklı değilsin saol yardım etmeye çalışıyosun ama ilk mesajda bilgisayarın yanımda olmadığını anlatmış olmam gerek dimi

2003mst

Asistan
Reaksiyon puanı
0
internetten indir bütün driver larını şahsen benim cd çamtamda via sis intel çipsetli anakart driverleri her zaman terakliyim

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bilgisayar açılırken pos ekranını geç orda yazar (mutlaka) anakart modeli vssi cartı curtu. kasa yanında değilse tel aç sor. o da zor geliyorsa ödemeli ara:p

amiga.os

Asistan
Reaksiyon puanı
0
modeli öğrenince driverları onlar yükleyecekse, temel bilgisayar bilgileri vardır sanırsam, driver genius adlı programı crackli olarak indirip kursunlar, donanımları tanıyıp driver linklerini verecektir.

Son mesajlar