p20lite almalımıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
LG piyasadan çekilmemişmiydi ya [emoji848] ne zamandır piyasayı takip etmiyorum

lg çekilmedi tam olarak sadece teknik servis işini devretti galiba genpa bakıyor cihazlarıda kronik sorunlardan kurtulmuş gibi yeni çıkarttığı son 2 senelik modelleri. G8 özellikle güzel model umarız düzeltmişlerdir.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
lg çekilmedi tam olarak sadece teknik servis işini devretti galiba genpa bakıyor cihazlarıda kronik sorunlardan kurtulmuş gibi yeni çıkarttığı son 2 senelik modelleri. G8 özellikle güzel model umarız düzeltmişlerdir.
Anladım hocam, bu bilgi için teşekkürler.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ama G6'dan sonra da toparladı artık. G7 ve V30+'da hiç kronik sıkıntısı yok.
diyorsun
ama g2-g3-g4 kronik sorunlarından sonra bırak beni artık kimseye güven vermiyor hocam baksana htc bile piyasadan silindi gibi bişi oldu bu arada LG telefon pazarından çekilecek söylentileri vardı ne oldu bilginiz var mı ?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
diyorsun
ama g2-g3-g4 kronik sorunlarından sonra bırak beni artık kimseye güven vermiyor hocam baksana htc bile piyasadan silindi gibi bişi oldu bu arada LG telefon pazarından çekilecek söylentileri vardı ne oldu bilginiz var mı ?

Devam edicek siz ve biz sevenlerini yanlız bırakmayacaklar. ;)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
htc markasına ne oldu en son htc 10 modelini çıkardı sonra bir daha sesini soluğunu duyamadık bilgin var mı reis ?

Çıkartıcaklar diye haber var u12+ ve bkockchain telefon çıkarttı en son ama daha buralara kadar gelemez kendini toparlaması ve global piyasada iş yapacak adetleri yakalaması imkansız.

Son mesajlar