P20 emui ve android sürümü 8 normal mi?

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar düz p20, lite modeli değil. Güncelleme gelmiyor ben program ile güncelleyebilir miyim?

Burak Taşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar düz p20, lite modeli değil. Güncelleme gelmiyor ben program ile güncelleyebilir miyim?
Eğer cihazın kayıtlı ise güncelleme alması lazım ama almıyorsa kayıtlı değildir bence. Çünkü en azından android 9 olması lazım. Benimki p20 lite ve Android 9. Ama destek ( eski adı hicare) uygulaması üzerinden güncelleme denetleyebilirsin.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Kayıtlı değil imeili galiba 3-4 aydır kullanıyom
Mesaj otomatik birleştirildi:

kayıtlı değilse nasıl güncelleyebiliriz

Eğer cihazın kayıtlı ise güncelleme alması lazım ama almıyorsa kayıtlı değildir bence. Çünkü en azından android 9 olması lazım. Benimki p20 lite ve Android 9. Ama destek ( eski adı hicare) uygulaması üzerinden güncelleme denetleyebilirsin.

Son düzenleme:

Burak Taşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kayıtlı değil imeili galiba 3-4 aydır kullanıyom

[/QUOTE
Bazı yöntemler ama tam olarak bilmiyorum. O yüzden yanlış yönlendirmek istemem. Ama YouTube da Senyapsana kanalı var. Huawei ile ilgili bir kanal. Oradan sorunun cevabını bulabilirsin.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Bende de mate 10 lite var bana da gelmiyor android 8 de kaldı kayıtlı telefon ayrıca. Sadece geçen gün 200 küsür mb güncelleme geldi oda google yamasıydı sanırım android sürüm yükselten güncelleme değildi.

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Güncellemeler telefonun seri numarasının son rakamlarına göre geliyor normalde. Ama size uzun süredir gelmiyorsa sanırım gelmeyecek.

Burak Taşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende de mate 10 lite var bana da gelmiyor android 8 de kaldı kayıtlı telefon ayrıca. Sadece geçen gün 200 küsür mb güncelleme geldi oda google yamasıydı sanırım android sürüm yükselten güncelleme değildi.
Müşteri hizmetlerini arayabilirsin son olarak. O da olmazsa yapacak bir şey yok maalesef.