Özür dilerim....

Acaba moderatörleri ne kadar yoruyoruz?

• Kullanılan toplam oy
    26

Bu konuyu okuyanlar

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Neredeyse 88 tane forumda mesajım var ve bir çoğu moderatorler tarafından ya kilitlendi yada uygun başlık altına taşındı.Bu gün baktımda o kadar çok başlığım taşınmış ki gerçekten utandım yüzüm kızardı.Bir dedim kendi kendime
''Ya dedim bu moderatorlerin işleri güçleri bitti sanki sırf benle uğraşıyor.Ammada çok başlığımı ya kilitlemişler yada erinmeden uygun başlık altına taşımışlar.Demek ki gerçekten işlerini hakkıyla yerine getiriyorlar.Bende bundan sonra açtığım konulara dikkat edeceğim.'' dedim.

Bu yüzden aşağıda resimleride olan moderatör arkadaşlar huzurunuzda özürü bir borç biliyorum ve kendilerine sabır diliyorum....

Nemesis,chimera

nemesis-23233.gif

chimera-10243.gif

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Bravo geçte olsa hatanın farkına varmışsın, özür dilemek büyük erdemdir helal olsun sana :)

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Konu itiraflar bölümüne taşındı ;) bir nevi itiraf sayılır buda.

RadioHead

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bravo kardeşim insanın kendisini bilmesi iyi bişey;)

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Çoğu zaman olup olmadık şeyler yaptığımız oluyor... :D :D :D

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
yoruyoz harbiden :D o kadar üye ile uğraşmak kolay olmasa gerek :D ama Chimera'ya hastayım acayip zevk alıyo konu kitlerken :D:D:D

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
neredeyse 88 tane forumda mesajım var ve bir çoğu moderatorler tarafından ya kilitlendi yada uygun başlık altına taşındı.bu gün baktımda o kadar çok başlığım taşınmış ki gerçekten utandım yüzüm kızardı.bir dedim kendi kendime
''ya dedim bu moderatorlerin işleri güçleri bitti sanki sırf benle uğraşıyor.ammada çok başlığımı ya kilitlemişler yada erinmeden uygun başlık altına taşımışlar.demek ki gerçekten işlerini hakkıyla yerine getiriyorlar.bende bundan sonra açtığım konulara dikkat edeceğim.'' dedim.

Bu yüzden aşağıda resimleride olan moderatör arkadaşlar huzurunuzda özürü bir borç biliyorum ve kendilerine sabır diliyorum....

nemesis,chimera

nemesis-23233.gif

chimera-10243.gif

konu itiraflar bölümüne taşındı ;) bir nevi itiraf sayılır buda.

:D :D :D :devil:

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bakın özrümü bile daha doğru dürüst bir yerde açamadım....

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Neredeyse 88 tane forumda mesajım var ve bir çoğu moderatorler tarafından ya kilitlendi yada uygun başlık altına taşındı.Bu gün baktımda o kadar çok başlığım taşınmış ki gerçekten utandım yüzüm kızardı.Bir dedim kendi kendime
''Ya dedim bu moderatorlerin işleri güçleri bitti sanki sırf benle uğraşıyor.Ammada çok başlığımı ya kilitlemişler yada erinmeden uygun başlık altına taşımışlar.Demek ki gerçekten işlerini hakkıyla yerine getiriyorlar.Bende bundan sonra açtığım konulara dikkat edeceğim.'' dedim.

Nemesis,chimera

nemesis-23233.gif

chimera-10243.gif

alışırsın... ben de böyle bi konu açmıştım asistandım bende...

SDN ortamı farklıdır;)

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu konudan ve farkına varmış olduğun durumdan dolayı sana teşekkür ederiz sarp159.

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bizim görevimiz üyelerin yaptıkları yanlışları görmesini sağlamak düzgün bir şekilde. Ama her üye senin gibi olmuyor sarp. Ama ABD'de sana attırdığım dayak baya işe yaramış gördüğüm kadarıyla :D

Son mesajlar