Haber Ozan Tufan, Fenerbahçe'ye geri döndü.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
114
Premier Lig'de tutunamayan ve yüksek temposundan şikayet eden Ozan Tufan, kısa bir sürenin ardından içindeki Fenerbahçe aşkına dayanamayıp Fenerbahçe'ye tekrar döndü.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "2021-2022 futbol sezonunun yaz transfer döneminde, İngiltere Premier Lig ekibi Watford FC’ye kiralık olarak transferi gerçekleşen futbolcumuz Ozan Tufan'ın, sezonun kalan kısmını iki kulübün anlaşmasıyla Fenerbahçe’de geçirmesine karar verilmiştir. İstanbul'da yapılacak sağlık kontrolleri tamamladıktan sonra, Ozan Tufan ile sözleşme imzalanacaktır. Çubuklu forma ile mücadelesini sürdürecek futbolcumuza hedeflerimiz yolunda başarılar diliyoruz." denildi.

Sezon başında yapılan anlaşmaya göre Watford'un Premier Lig'de kalması halinde Ozan'ın bonservisini 7 milyon euro karşılığında alma zorunluluğu bulunuyordu.

Ben Watford'lu yönetici olsam Ozan'a bu parayı vermek yerine kümeye düşmeyi tercih ederim. Ozan'ın Avrupa macerası Fatih Terim gibi kısa sürdü.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Ozan Tufan'ın Avrupa'da tutunamayacağını düşünüyordum zaten. Bence o ligin gereksinimlerini karşılamıyor. Atletik ve hızlı düşünüp pas yapabilen bir futbolcu değil bana göre. Ancak Fenerbahçe için gayet yeterli bir isim kendisi.

Reaksiyon puanı
114
Ozan Tufan'ın Avrupa'da tutunamayacağını düşünüyordum zaten. Bence o ligin gereksinimlerini karşılamıyor. Atletik ve hızlı düşünüp pas yapabilen bir futbolcu değil bana göre. Ancak Fenerbahçe için gayet yeterli bir isim kendisi.
Ya bizim lig'in neden major ulkelerin 3.ligindeki takimlarla denk oldugunu bosuna anlatmiyoruz ya bizim ligde kosan adam yok. Major liglerdeki topcular at gibi

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Artık soluklanmak için taç beklemek zorunda kalmaz.