Oyununun ismini hatırlayamıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

denizxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
* WW2 temalı.

* First person oyundu.

* Bir bölüm içinde 2 karakter arasında geçiş yapabiliyorduk.

*Kapı deliklerinden içeriyi kontrol edebiliyorduk

* Kılık değişebiliyorduk.

* Bir bölümünde araçlar arasında ilerlerken ikinci adamla keskin nişancı tüfeği ile koruyorduk.

*Bir bölümünde de AA gunları sabote ediyorduk

Lütfen yardımcı olur musunuz kafayı yemek üzereyim.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
* WW2 temalı.

* First person oyundu.

* Bir bölüm içinde 2 karakter arasında geçiş yapabiliyorduk.

*Kapı deliklerinden içeriyi kontrol edebiliyorduk

* Kılık değişebiliyorduk.

* Bir bölümünde araçlar arasında ilerlerken ikinci adamla keskin nişancı tüfeği ile koruyorduk.

*Bir bölümünde de AA gunları sabote ediyorduk

Lütfen yardımcı olur musunuz kafayı yemek üzereyim.
Bahsettiğin oyun Commandos: Strike force olabilir mi?

alyuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
kılık ve karakter değiştirme olmasa swat 4 diyebilirdim

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Aslında bende bir oyun arıyorum konu açmak istemedim belki bilen çıkar. Sene sanırım 2007 belki 1-2 sene daha az olabilir tam hatırlamıyorum amcamım bilgisayarında bir oyun vardı loading ekranında ki ilerleme çubuğu sol tarafta yukarıdan aşağı doğru iniyordu sanırım. Bölüme başlarken bir tane mağara var mağaraya girmeden bir kaç yaratık yada zombi sanırım bunları öldürüyoruz ardından mağaraya giriyoruz mağarada her taraftan üstümüze atlayan saldıranlar ne ararsanız var. Orayı geçince karşıdan ok atan birisi vardı orada hep kalıyorduk geçemiyorduk hemen ölüyorduk çünkü hala aklımdadır bu oyun bileniniz var mı aranızda?

denizxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aslında bende bir oyun arıyorum konu açmak istemedim belki bilen çıkar. Sene sanırım 2007 belki 1-2 sene daha az olabilir tam hatırlamıyorum amcamım bilgisayarında bir oyun vardı loading ekranında ki ilerleme çubuğu sol tarafta yukarıdan aşağı doğru iniyordu sanırım. Bölüme başlarken bir tane mağara var mağaraya girmeden bir kaç yaratık yada zombi sanırım bunları öldürüyoruz ardından mağaraya giriyoruz mağarada her taraftan üstümüze atlayan saldıranlar ne ararsanız var. Orayı geçince karşıdan ok atan birisi vardı orada hep kalıyorduk geçemiyorduk hemen ölüyorduk çünkü hala aklımdadır bu oyun bileniniz var mı aranızda?
Maalesef ./

Son mesajlar