Oyunumuz İçin Ekip Arkadaşları Arıyoruz !

Bu konuyu okuyanlar

SefArmy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aşağıda sorular ve cevaplarını bırakıyorum. Skype adresinizi verirseniz ulaşabilirim. Teşekkürler. Ekip hakkında detaylar=
Ekip şuan 5 kişi. Tasarım ve çalışmalara başlandı.
Ekipte açık olan pozisyonlar= Networking programmer
Artifical Intelligence programmer
Game Mechanics programmer
UVMapper and Texturer (Olsa iyi olur)
Topolojist
3D Prop
Modeler 3D
Modeler Level Designer
Ekibe alım şartları= Saygı ve sevgi en önemli koşul Elinden geldiği kadar aktif, çalışkan olması İşini sevmesi
Proje hakkında detaylar = PUBG veya H1Z1 tarzı bir survival Last Team Standing düşünüyorum. İki oyunda fiyat olarak pahalı ve bazı sorunları ve eksikleri var gözümde. Bunları düzeltmek ve bu kategoriye yeni bir oyun sokmak istiyorum.
Projenin durumu = Karakter tasarımlarına başlandı.
Gönüllü veya ücretli = Oyunu çıkarıp bir gelir elde ettiğimizde payınıza düşen parayı fazlasıyla vereceğimizden en ufak bir şüpheniz olmasın.
EDİT: Yoğun sorumdan dolayı telefon numaramı ekliyorum. Numaramı skypeta ararsanız çıkar. Aynı şekilde WhatsApp'tan da ulaşabilirsiniz.
İletişim : Berkay Şahin Çobanoğlu: 05307977003

Son düzenleyen moderatör:

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Projeniz hayırlı olsun :) Renkli harfler yerine gerektikçe vurgulamak istediğiniz yerleri kalın harf ile yada alt çizgi ile göstermeniz okunabilirliği artırırdı. Böyle 2. el sitesinde malı nasıl öveceğini şaşırmış dükkan satıcıları gibi olmuş gücenmeyin ama :D Umarım projeniz tutar :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Projeniz hayırlı olsun :) Renkli harfler yerine gerektikçe vurgulamak istediğiniz yerleri kalın harf ile yada alt çizgi ile göstermeniz daha iyi olurdu. Umarım projeniz tutar :)
Düzenledim hiç okunmuyordu mesajı gökkuşağı gibi yapmıştı