Oyunlarda donma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

berkcancabuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

LOL PUBG Payday 2 CS:GO olsun herhangi bir oyunda sürekli olarak ekran görüntüm donuyor. Bilgisayarı tekrar kapatıp açmak veya oturumu kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum. Mause haraket ettirebiliyor ve sesleri duyabiliyorum. Sadece ekranımda olan bir problem. Bazen hiç sorunsuz çalışıyor bazen de oyunlarda 1 2 dakika sonra görüntüm donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum oyunu kapatmayı da denedim olmuyor ve PC'yi kapatıp açınca oyuna giriş yaptığımda tekrar aynı sorunla karşılaşıyorum. Burnlntest, funmark programları ile yaklaşık 12-15 saat arası bilgisayarda hata olup olmadığını denedim ancak hiçbir şeyde hata yok diyor. Tüm Driver'leri güncelledim. Ekran kartı Driver'ini DDU ile silip tekrar yükledim. Windows 10'u tekrar kendi sitesinden kurdum. PC'ye format attım ancak hiçbir türlü bir düzelme olmadı. Bilgisayarda ki fanları içini vb her yeri temizledim. Termal macunu yeniledim. Anlayacağınız yapılması gereken tüm her şeyi yaptım ancak düzelmiyor. Olay görüntüleyicisinde de böyle bir hata mevcut. Çözüm ve önerilerinizi bekliyorum.

a.png
b.png
c.png

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Arkada çalışan ağır programları kapatmayı dene