Oyundan anlarım diyenler bi el atsın sorunuma lütfen.

Bu konuyu okuyanlar

atlantisprensi

Asistan
Reaksiyon puanı
8
dostlar call of duty at warı iki kere kurdum ancak oyun açılmıyor.kısa yola tıkladığımda ses titriyor ve makina kitleniyor. oyun bir türlü açılmıyor. makinaya format attım, ekran kartı, ana kart sürücülerini güncelledim. olmadı.

işlemcim: amd3000
ram: 1 gb
ekran kartı: nvdia geforce 6600gt(128 mb)
C'deki boş alan: 13gb

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN ZİRA HERKESİN BİTİRDİĞİ OYUNA BEN DAHA BAŞLAYAMADIM BİLE. :helpsmilie:

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ya tam bilmiyorum teknik konularda fazla bilgim yok ama bence sen 128mb ekran kartıyla o oyunu oynayamazsın.o oyun yeni çıktı galiba ve ben zannetmiyorum ki 512 ekran kartından aşağısı oyunu oynatsın

tolta55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya tam bilmiyorum teknik konularda fazla bilgim yok ama bence sen 128mb ekran kartıyla o oyunu oynayamazsın.o oyun yeni çıktı galiba ve ben zannetmiyorum ki 512 ekran kartından aşağısı oyunu oynatsın

evet aynen bende öyle düşünüyorum daha önce bu tür sorunum oldu çünkü

atlantisprensi

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ya dostlar benim de aklıma ilk o gelmişti ama sistem gereksinimlerinde en az benim ekran kartı olmalı diyor. ram en az 500 mb diyor. yok mu fikri olan arkadaşlar

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Şuradaki habere göre sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP - SP2 veya Windows Vista
İşlemci: AMD Athlon 64 3200+ / Intel Pentium 4 3.0 GHz veya daha iyi bir işlemci
Bellek Miktarı: 512 MB RAM (Windows Vista'da 1 GB RAM)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 GT / ATI Radeon X1600 XT veya daha iyi bir ekran kartı
Ekran Kartı Bellek Miktarı: 256 MB RAM
Boş HDD Alanı: 8 GB

Buna göre işlemcin ve ekran kartın yetmiyor. Sebebi bu olabilir.

atlantisprensi

Asistan
Reaksiyon puanı
8
tudroy harika bir site tavsiyesinde bulunmuşsun. çok hoşuma gittti. bütün oyunlara göre makinayı değerlendiriyor. çok teşekkür ederim. ve benim makina ekran kartından sınıfta kaldı. :( ilgilendiğin ve bu güzel siteyi tavsiye ettiğin için tekrar teşekkür ederim.

tudRoY

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Önemli değil kardeşim, sanırım sistemin güzel bir ekran kartını destekleyebilecek nitelikte.

1 gb ram takviyesi ve biraz daha iyi bir ekran kartı ile güzelce ayağa kaldırabilirsin sistemi.

Maliyete gelince ; 150-200 Ytl arasında birşeyler tutar sanırım bu söylediklerim.

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
torrent çekimi :happy:
Seni korsancı seni :) Minimum sistem gereksinimlerine bakma sen. Firmalar yalan yanlış dolduruyor. 256 mb ve üstü ekran kartı lazım ayrıca. Arkadaş bu oyun için iki hafta önce almıştı oradan biliyorum :) ATİ tercih sebebi idi ama neden ATİ aldı bilmiyorum.

shlmgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selam aynı sorunla bende karşılaşmıştım
İşletim sistemini yazmamışsın ama galiba vista kullanıyorsun
bende aynı sorun vistada olmuştu.
Sorunun çözümü aslında basit seskartı ayarlarını 48000 (48kHz) yapacaksın
şuan xp kullandığım için detaylı anlatamıyorum ama ben öyle çözmüştüm
birdene istersen

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ufak atın biraz. Siz kullanıcılar ekran kartlarını hala ramine göre kıyasladıkça daha birçok oyunu oynayamayacak,forumlarda 512 ekran kartım var fakat falanca oyun açılmıyor konularıyla dolup taşacak.

seyıt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bak orda ekran kartı senn uyuyoda kaçlıkk olcağını sölemişmi hyr en az 256 ekran kartı ve 1 gb ram lede zor oynaman görev yöneticisinden bak bakalım ne kadar yer kaplıyooyun clısırken imkansız kaldırması ekran tartını deiştir bence bide ram 2 yada 3 gb falan ii olur