Oyundaki Adamlar Hareket Etmiyor

cetepolissss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu oyunu yükledim the bureau xcom declassified acıldı girdim crack yaptım oyuna girdim basladım videosunda adamın ilerlemesi lazımdı yanımdakının ama öle sap gibi dikiliyor bnde gidemiyorum ilk basta takıldım kaldım herkes donuk tek bn harektet ediyorun neden Lütfen ardım edin 3 kez silip yükledim

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
adamlar sana karşi iyi davraniyor :D tam komik:blink:
başka biyerden tekrar indir oyunu

cetepolissss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
baska bi yerdenmi dünden beri bekledim hocam off :D yha nerden indiricem bn torrent oyundan indirdim sen link veririmisin ama torrent olsun

i gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar böyle sorunlar için sniper elite III girin girdikten sonra options bölümüne girin en aşşağıda controls var orda mouse ve keyboard ayarlarına girin ve sağ tarafta aşşağıda 3 tane tek seçim hakkı bulunan radio buttonlar var orası ya mouse smoothing işaretlidir ya da mouse acceleration işaretlidir.siz burda auto centre view yani otomatik size kendi ayarlarını verir otomatik yaparsanız daha iyi eğer ayarlarını ben yapmak istiyorum derseniz o zamanda resetleyip kendiniz yapabilirsiniz ama dediğim gibi "AUTO CENTRE VIEW" derseniz otomatik sistem ayarları çıkar ve oyunu oynabilirsiniz.