Öneri Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

xOkeanosL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçem 400 TL civarı. Kendimi zorlayarak biraz arttırabilirim belki. Kulaklıktan istediklerim rahat olsun, 7 8 ay kullandıktan sonra kırılmasın veya bozulmasın ve güzel bir mikrofonu olsun. Benim bulduklarımdan bazıları bunlar.

Bunlar arasından önerebilecekleriniz varsa söyleyebilirsiniz. Bazilarinda bütçemi biraz aştım ama değerse o fiyata sıkıntı değil.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Uzun bir süre Cloud Stinger kullandım. Gayet rahat bir kulaklık. Fazla büyük kulaklarınız yoksa gayet iyi sarıyor. Ses kalitesi ve mikrofonu tatmin edicek düzeyde ancak mikrofonda kronik sorun olduğunu okumuştum.

xOkeanosL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Razer Kraken Tournament Edition çok dikkatimi çekti baya beğendim incelemeleri filan izledim hemde indirimdeyken alsam mı kaç yıl götürür sence baya güzel gözüktü özellikleri.

Walleyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Kanka ne kadar güvnirsin bilmem ama ben markaya para vermekden kaçan birisiyim. Cidden bilinmedik markalara o kadar para vermek sıkıntı çıkartabiliyor ama benim kullandığım kulaklık bana mid den B deki adamın sesini duyurabiliyor. GameBooster H16 Storm 7.1 Surround Gri Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM

-Ben markaya para vermekten çok güvenilir sitelerden alışveriş yapmayı tercih eden birisiyim.

xOkeanosL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kanka ne kadar güvnirsin bilmem ama ben markaya para vermekden kaçan birisiyim. Cidden bilinmedik markalara o kadar para vermek sıkıntı çıkartabiliyor ama benim kullandığım kulaklık bana mid den B deki adamın sesini duyurabiliyor. GameBooster H16 Storm 7.1 Surround Gri Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM

-Ben markaya para vermekten çok güvenilir sitelerden alışveriş yapmayı tercih eden birisiyim.
Almak istediğim Razer Kraken Tournament Edition'da İtopya'da zaten o yüzden site olarak sıkıntı yok ve GamePower ve GameBooster ürünlerine gerçekten hiç güvenemiyorum.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Razer Kraken Tournament Edition çok dikkatimi çekti baya beğendim incelemeleri filan izledim hemde indirimdeyken alsam mı kaç yıl götürür sence baya güzel gözüktü özellikleri.
Razer işte ne beklersen o gelir

xOkeanosL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun bence bu kulaklık gerçekten iyi tek eksiği Işığı ama onada gerek yok bence
zaten çok umursadığım bir şey değil zaten aşırı güzel gözüküyor küçük bir rgb olmasa da olur

Walleyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Almak istediğim Razer Kraken Tournament Edition'da İtopya'da zaten o yüzden site olarak sıkıntı yok ve GamePower ve GameBooster ürünlerine gerçekten hiç güvenemiyorum.
Haklı bi düşünce bende böyle düşünüyorum ama kitabı kapağına göre yargılamak insana bişey kazandırmıyor. Ben bunu denedim gördüm tecrübe ettim. Benim marka takıntım yok kullandığım klavye 10 sene önce cıkmıs bi klavye g103 ama bana göre bu klavyeden fiyatına göre piyasada yok şu an. Mouse olarak razer kullanıyorum çünkü mouse önemli cidden o konuda en iyisinden alacaksın. Kulaklık konusunda markaya para veriyoruz cidden. Cidden harika kulaklıklar üretiyolar cidden başarılı ama bence 1000 lirası marka. Ben denedim çokda beğendim diğer kulaklıklardan hiçbir farkı yok kullandığım kulaklığın.

Son mesajlar