Oyuncu kulaklığı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

kdrkzlkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar herkese selamlar. oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum. benim için ince sesler vs çok aşırı önemli değil kafamı ve kulağımı çok rahatsız etmesin, terlemesin yeterli. genel olarak multiplayer oyunlarda arkadaşlarımla konuşacağım mikrofonda önemli haliyle. forumlarda 7.1 surroundun kalitesinin de önemli olduğunu vs yazmışlar. ona göre bilen arkadaşlardan öneri almak istiyorum. bütçe 250tl

bu üç ürünü beğendim ama tam anlamadığım için karar vermedim

fiyatlar üç aşağı beş yukarı oynayabilir yeter ki rahatsızlık vermesin bana. teşekkürler

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Rampage rivia g40 öneririm. Ben de senin gibi düşünüyorum ama kulaklık istenilenden fazlasını veriyor, bizzat kendim kullanıyorum.

kdrkzlkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Rampage rivia g40 öneririm. Ben de senin gibi düşünüyorum ama kulaklık istenilenden fazlasını veriyor, bizzat kendim kullanıyorum.

hocam öneriniz için çok teşekkür ederim.
kafa bandı olmadığını gördüm uzun kullanımda rahatsız ediyor mudur acaba?
kullanıcı deneyimlerini paylaşabilir misiniz?

teşekkür ederim

kdrkzlkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17

~ KaanCK ~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Çoğu kişi Rampage kaliteli değil diyecektir. GamePower Rampage'dan her türlü daha iyi. Zaten Rampage merdiven altı.

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
hocam öneriniz için çok teşekkür ederim.
kafa bandı olmadığını gördüm uzun kullanımda rahatsız ediyor mudur acaba?
kullanıcı deneyimlerini paylaşabilir misiniz?

teşekkür ederim
Ekran Alıntısı.PNG

Kulaklığın kırmızı ile işaretlediğim yeri sünger. Kafanı acıtmaz. Haftada 2 gün toplamda 16 saat oynayan birisiyim. Bunun yanında kulaklığı 2,5 senedir kullanıyorum. Hiç bir deforme, seslerde kayıp, kabloda kopukluk, mikrofonda sıkıntı. Kullandığım süre boyunca 1 adet dezavantajı var; yazın kulağı çok terletiyor.