Oyuncu Koltuğu Önerisi

burakalasoy1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, evden çalıştığım için yaklaşık günümün 12 saati koltuk üzerinde geçiyor. Uzun kullanımda rahat olan bir oyuncu koltuğu almak istiyorum ama Xdrive 15'li ve Hawk FAB V4 oyuncu koltukları arasında kararsız kaldım. 170 85 kiloyum. Hawk markasını daha önce duymamıştım birde sitesinde V4, V5, V6 gibi bir sürü serilerinin olduğunu gördüm. Bunlar arasında ne gibi farklılıklar var tam çözemedin.Birde kilolu olduğum için terletmeyen bir koltuk daha iyi seçim gibi sanırım ama o konu için kumaş türü hangisi olmalıdır acaba. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

inurdemirelseo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti profesyonel firmalar tarafından sunulan hizmettir. Koltuklarında leke bulunan veya uzun süredir koltuklarını kullanan kişiler yıkama hizmetinden faydalanabilirler. Yıkama hizmetinden faydalanılması durumunda koltukların türü ve kir seviyesi göz önünde bulundurularak farklı deterjanlar kullanılacaktır. Alanında deneyimli bir firmadan hizmet alınması durumunda koltukların yıkanması sırasında buhar kullanılabilir. Kullanılan buharla temizleme sayesinde koltukların mis gibi kokması ve mikroplardan arındırılması sağlanır.

Koltuk yıkama hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler farklı büyüklüklerdeki ve farklı sayıdaki koltuklarını yıkatabilirler. Üçlü koltuklardan tekli koltuklara kadar farklı boyutlardaki koltuklar elektrikli fırçalar veya buhar makineleri ile temizlenebilir. Temizlenen koltukların dezenfekte edilmesi de sağlanacağından pırıl pırıl koltuklara kısa süre içerisinde kavuşulabilir.

Serengetis

Asistan
Reaksiyon puanı
24