Öneri Oyuncu Ekipman Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

noxlokat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Genelde FPS Tarzı ve simülasyon tarzı oyunlar oynuyorum.
Klavye, Mause, Kulaklık, Mausepad almayı düşünüyorum.
Hepsi Aynı markadan olursa daha iyi olur fakat farklıda olsa sorun yaratmaz.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,908
Bütçeniz ne kadar?

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,908

https://www.amazon.com.tr/dp/B000UVRU6G?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_YWJ2DVVJTZXP9Z8F7QDQ

@noxlokat

noxlokat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

https://www.amazon.com.tr/dp/B000UVRU6G?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_YWJ2DVVJTZXP9Z8F7QDQ

@noxlokat
Teşekkürler. Aklımda şöyle birşey var kulaklık için özel bir bütçe ayarlayıp Logitech G733 Alsam nasıl olur.
kronik sorunu vs varmıdır veya o fiyata alınabilicek daha kaliteli birşey varmıdır.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
Bence G733'e o kadar para vermek yerine Hyperx Cloud 2 alıp geri kalanı öbür ekipmanlara, özellikle mouse'a vermeniz daha iyi olur.

noxlokat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence G733'e o kadar para vermek yerine Hyperx Cloud 2 alıp geri kalanı öbür ekipmanlara, özellikle mouse'a vermeniz daha iyi olur.
Peki çok fazla soruyorum kusura bakmayın.
Monitör olarak ne almamı önerirsiniz FPS oyunu oynadığımdan çoğu kişi 24 inç almamı öneriyor fakat ben çok kararsız kaldım asus ve samsung modellerinde. ne önerebilirsiniz. onun için 144 veya 165 HZ 1-ms olurs çok iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Total mi, bir ürün için mi?
Total.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,908
Teşekkürler. Aklımda şöyle birşey var kulaklık için özel bir bütçe ayarlayıp Logitech G733 Alsam nasıl olur.
kronik sorunu vs varmıdır veya o fiyata alınabilicek daha kaliteli birşey varmıdır.

Kulaklığı buna yükseltin gayet iyi oldu. ??

Monitör:

noxlokat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

HyperX Cloud II Oyuncu Kulaklığı, Gaming Kulaklık, KHX-HSCP-GM, Gun Metal(Gri)​

Kısmında pek emin olamadım sorunu olduğundan bahsedenler olmuş. Ses konusunda kalitesiz kulaklıkların daha iyi ses verdiği vs hyperx yerine

Razer BlackShark V2 USB 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı​

nasıl olabilir veya sizin önerdiğiniz farklı şeyler

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
Peki çok fazla soruyorum kusura bakmayın.
Monitör olarak ne almamı önerirsiniz FPS oyunu oynadığımdan çoğu kişi 24 inç almamı öneriyor fakat ben çok kararsız kaldım asus ve samsung modellerinde. ne önerebilirsiniz. onun için 144 veya 165 HZ 1-ms olurs çok iyi olur
Sisteminize de bağlı. Sistem özelliklerinizi ve oyun içinde aldığınız FPS değerlerini atabilir misiniz?

noxlokat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sisteminize de bağlı. Sistem özelliklerinizi ve oyun içinde aldığınız FPS değerlerini atabilir misiniz?
RTX 2070 Super
Amd 5 3500
16 GB Ram
M2 SSD markasını unuttum 500 gb

Valorant: 200-250 FPS
Forza 100-130FPS diye hatırlıorum fps açık oynamıyorum oyunu

noxlokat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

alınabilir mi pro veya elit versiyonu hyperx cloud 2 yerine

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
RTX 2070 Super
Amd 5 3500
16 GB Ram
M2 SSD markasını unuttum 500 gb

Valorant: 200-250 FPS
Forza 100-130FPS diye hatırlıorum fps açık oynamıyorum oyunu
Hocam öncelikle dönecektim dönmeyi unutmuşum kusura bakmayın. Monitörden renk anlamında yüksek bir beklentiniz var mı? Tamamen rekabetçi olarak mı kullanacaksınız yoksa öbür hikayeli vs oyunlar için dengeli olsun mu istersiniz? Ona göre uygun panelde monitör önereceğim.

noxlokat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam öncelikle dönecektim dönmeyi unutmuşum kusura bakmayın. Monitörden renk anlamında yüksek bir beklentiniz var mı? Tamamen rekabetçi olarak mı kullanacaksınız yoksa öbür hikayeli vs oyunlar için dengeli olsun mu istersiniz? Ona göre uygun panelde monitör önereceğim.
rekabetçi 1 tık daha fazla. hikayeli oyun çok fazla oynamam genelde fifa 23, rocket league, gta vs

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
3000 - 4000 arası ayırabilirim
Bu monitörü önerebilirim, bu fiyata alınabilecek en iyi monitörlerden biri. Tek eksiği TN panel olduğu için ortalama kalitede renkler. Bazı kişiler ghosting yaşadıklarını söylemiş fakat ghosting olursa iade veya değişim yapabileceğinizi düşünüyorum.
IPS panel isterseniz buna bakabilirsiniz, tek eksiği bir önceki monitöre göre hz değerinin biraz daha düşük olması. Yine bazı kişiler 1 ms moduna alınca ghosting yaşadığını söylemiş ama dediğim gibi iade-değişim yapılır diye düşünüyorum.

noxlokat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu monitörü önerebilirim, bu fiyata alınabilecek en iyi monitörlerden biri. Tek eksiği TN panel olduğu için ortalama kalitede renkler. Bazı kişiler ghosting yaşadıklarını söylemiş fakat ghosting olursa iade veya değişim yapabileceğinizi düşünüyorum.
IPS panel isterseniz buna bakabilirsiniz, tek eksiği bir önceki monitöre göre hz değerinin biraz daha düşük olması. Yine bazı kişiler 1 ms moduna alınca ghosting yaşadığını söylemiş ama dediğim gibi iade-değişim yapılır diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim tekrardan kulaklık konusunda çok karasız kaldım
hyperx cloud 2 yerine bunu almak mantıklı olur mu veya hiçbiriyle uğraşmayıp G733 mü almalıyım

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
Teşekkür ederim tekrardan kulaklık konusunda çok karasız kaldım
hyperx cloud 2 yerine bunu almak mantıklı olur mu veya hiçbiriyle uğraşmayıp G733 mü almalıyım
Bu kulaklığı daha önce görmemiştim fakat alınır gibi gözüküyor. Başka forumlarda açılan konularda gayet güzel olduğu söylenmiş fakat benim pek bir bilgim olmadığı için yanlış yorum yapmış olmayayım. G733 konusuna gelirsek tercih meselesi, beni Cloud 2'de idare edeceği için onu alırdım ama siz isterseniz G733 alabilirsiniz ikisi de oyun açısından çok sağlam kulaklıklar.