Oyun yüklemek yardım ?

Bu konuyu okuyanlar

fiskelek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, arkadaşımın bilgisayarında bir oyun var pes 2008 o oyunu arkadaşımın bilgisayarından dvd yazdırıp kendi bilgisayarıma yüklemek için ne yapmalıyım yardım edin arkadaşlar

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
eğer çalışırsa dvd ye yazdır herhalde 2 dvd ydi onuda kendi bilgisyarına ikisinde kopyala oyuna gir galiba olur böyle

fiskelek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hanği dosyaları kopyalayım anlamadım dvd ye atcam oyunu 3.5gb oyun dvd sıgar ama çalışırmı bunun c deki programlar dosyasındaki oyunu direk dvd atsam olurmu

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
oyunun bütün dosyalarını kopyala dvd ye at sonra kendi bilgisayrına kopyala gir oyuna
böyle yapınca girmesi lazım bi dene

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
kesin girer ya tabi bide bildiğim o atılan dosyaların içinde kayıt defter düzenleyicisi dosyasıda olur onunda oyuna girilmeden önce 1 kere çalıştırılması gerek

teknobaycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
en basit yolu arkadaşından bilgisayara kurduğu dvd istemektir...
bilgisayara kurulu bir oyunu tekrar yüklemek için alamazsın...
yok eğer dediğin oyunun setuplı dosyası varsa onu 2 parçaya bölmen lazım öle atasın

FtHTNc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadasım program filesteki klasörü calıstırmıyo ben gecen sene denedim bi kez arkadastan yazdırdım eve geldim calıstırmadı!!PES 2008 not installed! diye bi uyarı veriyodu yanılmıyosam...

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
kesin girer ya tabi bide bildiğim o atılan dosyaların içinde kayıt defter düzenleyicisi dosyasıda olur onunda oyuna girilmeden önce 1 kere çalıştırılması gerek
böyle yap attıktan sonra

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Setup'ını almazsan dedigin gibi program files'taki kurulu dosyaları alıp kopyala yapıştır yaparsan calısmaz bi şekilde setup'ını bulman lazım

fprot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Klasörü DVD at büyük ihtimal çalışır en kötüsünden d3d9x.dll hatası verir internetten indir c:\windows\system32\ içine at çalışır. Yada directX güncelle

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Forum kurallarına dikkat ediniz.

Başlığın ilk harfi büyük olmalıdır. Ayrıca konuları uygun bölüm ve kategori altında açmaya özen gösteriniz.

fiskelek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için bugün arkadaşlar yükledim oyunu klasör halinde attım dvd ye eve geldim klasoru c ye attım oyunu açtım bi hata verdi internetten regedit dosyasını indirdim sorunum çözüldü sorunsuz oynaya biliyorum artık herkese teşekkürler