Oyun telefonu 1500 tl

Bu konuyu okuyanlar

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Pubg oyununu örnek vererek söylüyorum redmi note 8'de bile düşük ayarlarda arada kasmalar oluyor m20 düşük ayarlarda açarda oyunu güzel bir oyun deneyimi sunmaz..
Ha sana göre telefonlarda max olan 60 fps kasıyor geliyorsa bilemem. Bana öyle geliyor şahsen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçede her cihaz ileriye dönük çöp yanı demeye çalıştığım, Samsung ile alakası yok @TeknoTakip .
200 lira çıksa çok şey değişecek işte deee... Kimse parayı ağaçtan toplamıyo

Sirdaseren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ha sana göre telefonlarda max olan 60 fps kasıyor geliyorsa bilemem. Bana öyle geliyor şahsen

200 lira çıksa çok şey değişecek işte deee... Kimse parayı ağaçtan toplamıyo
Çok dogru soyledin hele bu zamanda

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Bir bitmediniz ya, MIUI arayüzundeki hataları saymaya başlasam bütün sayfa dolar, ne demek bir firmanın bir serisi dışındakileri çöp? O bütçe dahilindeki cihazlar arasında iyi bir cihaz M20.
Bildiğin markaya para veriyorsun. Antutu test sonuçlarına bakarsan anlarsın.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Redmi note 6pro nasıl?
O butecede iyi ama eski sayılabilecek bir cihaz ve bu bütçede eski cihaz almak biraz sakıncalı bazılarına göre (Ben olsam bu bütçede gözüm kapalı iPhone SE veya Galaxy S7 alırdım orası ayrı, eski cihazlar sıkıntı değil derseniz bunlara da bakabilirsiniz fakat batarya istiyorsunuz ve bu ikili çöp).

Bildiğin markaya para veriyorsun. Antutu test sonuçlarına bakarsan anlarsın.
Cihazı biliyorum ama o bütçedeki bütün cihazla asagi yukarı öyleler, ne kadar para o kadar köfte hesabı bir sacmalik düzeni işliyor :(

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
O butecede iyi ama eski sayılabilecek bir cihaz ve bu bütçede eski cihaz almak biraz sakıncalı bazılarına göre (Ben olsam bu bütçede gözüm kapalı iPhone SE veya Galaxy S7 alırdım orası ayrı, eski cihazlar sıkıntı değil derseniz bunlara da bakabilirsiniz fakat batarya istiyorsunuz ve bu ikili çöp).

Cihazı biliyorum ama o bütçedeki bütün cihazla asagi yukarı öyleler, ne kadar para o kadar köfte hesabı bir sacmalik düzeni işliyor :(
Hepsinin iyi yanı vardır illaki ama şuan hız odaklı aradığımızdan uygun değil Samsung. Kaba davrandıysam kb

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ben cihaz önerirken (telefon önerirken, bilgisayara isler değişir bütçeyi zorlarım) bütçenin hep ortalama 200 TL altina öneriyorum, kalan paraya yan aksesuar alınırsa kullanıcı icin daha iyidir diye düşünüyorum.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Hepsinin iyi yanı vardır illaki ama şuan hız odaklı aradığımızdan uygun değil Samsung. Kaba davrandıysam kb
Önemli değil senin anlatmaya çalıştığını anlayabildim, bu bütçede her cihaz sadece bir ihtiyacı karşıladığı icin çok dikkatli öneride bulunmak gerekli.

Sirdaseren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Veya gm 9 pro çok mu sorunlu

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Ben cihaz önerirken (telefon önerirken, bilgisayara isler değişir bütçeyi zorlarım) bütçenin hep ortalama 200 TL altina öneriyorum, kalan paraya yan aksesuar alınırsa kullanıcı icin daha iyidir diye düşünüyorum.
Kendimi onun yerine koyunca (oyun odaklı telefon alan biri) yan aksesuara çok para vereceğimi sanmam

Sirdaseren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Görünüşe göre bana uygun telefon yok

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Veya gm 9 pro çok mu sorunlu
Mikrofonundan şikayet edenler var fakat bazı yazılımcı arkadaşlar yazılımdan dolayı olduğunu söylüyorlar hatta bazı donanımları da Kernel’de kapamışlar, elimde bir cihaz olsa kendim Port’larim veya sıfırdan yazarım fakat elimde bir test cihazı yok, evime giren akıllı telefon olarak bir A70’in yazılımı ile oynayamadım (iPhone dahil yazılımda müdahalede bulundum).
Kendimi onun yerine koyunca (oyun odaklı telefon alan biri) yan aksesuara çok para vereceğimi sanmam
Kulaklık gibi şeyler icin dedim veya yaz aylarında soğutucu kılıf vs

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Görünüşe göre bana uygun telefon yok
Redmi Note 6 Pro senin ihtiyaçlarında en cazip cihaz sanırım veya bataryayı sorun etmeyeceksen Meizu X8 (3210 MAh dusuk bir boyut değil, 3000’lerde bile olmayan iPhone 6S+ bir gunu benim gibi bir tiple çıkarıyorsa o batarya da çıkarır).

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Galiba mi a3 alıcam gibi o nasıl sorunları vadmı
Zamanında bizim arkadaşa aldırdım bu iyi diye. Çocuk hala kullanıyor. Çok oyun oynamaz ama ilk aldığındayi grafikli bir oyunu denediydim. O da başarılı. Pubg de denemedim

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bütçe önemli bütçen hangi telefona yetiyorsa onu alacaksın ama pubg gibi oyunlar her güncelleme aldığında performans olarak daha kötüye gidiyor..

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910

Sirdaseren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bütçe önemli bütçen hangi telefona yetiyorsa onu alacaksın ama pubg gibi oyunlar her güncelleme aldığında performans olarak daha kötüye gidiyor..
Haklısın oyuna inerken bi yuvarlanma koymuşlar kasmayan (emulator) pc yok

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Cihaz yeni bir cihaz ve bilinen bir sorunu yok fakat ilerisinde çıkar mi bilemiyorum.

benim cihazımda tam tersi daha iyi bir hal alıyor, garip.
Çok da yeni değil yaw. Sorunsuz denebilir artık. Bizzat denedim oyun da oynatır.

Sirdaseren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Son olarak istediklerimi biliyorsunuz son öneriniz nedir ? Kamera benim içim cok muhim değil ekran idare eder olsun pil en az 3400mah son öneriniz nedir