Oyun Oynarken Ekran Kararması

Bu konuyu okuyanlar

compdasore64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi oyun oynarken ekran gidip geliyor 2 dkda bir oyunu oynayamıyorum ya başka bir konuda bir arkadaş chipsette sorun var dedi tamirci sorun yok dedi . Grafikleri en yüksekten en düşüğe kadar denedim en yüksekte bile tek bir kasma olmuyor ama ekran kararıyor.

Sistemim :

Ekran kartı : Nvidia GeForce 9500GT

İşlemci : İntel Core 2Duo 2.00ghz

Ram : 4 gb ddr 2( fakat 3 gb kullanılıyor yazıyo )

Ekran kartının fanı çok güzel çalışıyo içindeki tozları aldım kasayı ellerimle temizledim :biggrin: fakat çare bulamadım ekranı küçülttüm büyültüm çözünürlüğü en düşük seviyede oynadım ne kadarda kötü olsada ama yok düzelmedi arkadaş kasa eski.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi oyun oynarken ekran gidip geliyor 2 dkda bir oyunu oynayamıyorum ya başka bir konuda bir arkadaş chipsette sorun var dedi tamirci sorun yok dedi . Grafikleri en yüksekten en düşüğe kadar denedim en yüksekte bile tek bir kasma olmuyor ama ekran kararıyor.

Sistemim :

Ekran kartı : Nvidia GeForce 9500GT

İşlemci : İntel Core 2Duo 2.00ghz

Ram : 4 gb ddr 2( fakat 3 gb kullanılıyor yazıyo )

Ekran kartının fanı çok güzel çalışıyo içindeki tozları aldım kasayı ellerimle temizledim :biggrin: fakat çare bulamadım ekranı küçülttüm büyültüm çözünürlüğü en düşük seviyede oynadım ne kadarda kötü olsada ama yok düzelmedi arkadaş kasa eski.

Format atıp sürücüleri donanım kimliğiyle güncellemeyi denediniz mi ?

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Açıkcası sadece ekran kartı driverini güncelledim nvidianın sitesinden başka birşey yapmadım

Chipsetinide güncellemelisin driver magician yada DriverPack Solution 14.9 ile sürücülerinizin tamamını güncelleyip öyle deneyin

compdasore64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Chipsetinide güncellemelisin driver magician yada DriverPack Solution 14.9 ile sürücülerinizin tamamını güncelleyip öyle deneyin
yükledim güncelledim herşeyi fakat emin değilim teamwiewer aracılığıyla bakabilirmisiniz ?

Son mesajlar