Öneri Oyun önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Zamansız kişi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bana şöyle düşük sistemli, kolay, zeka geliştiren(zihinsel aktive), beyni yoran, bir strateji oyunu söyler misiniz?

insann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler bana şöyle düşük sistemli, kolay, zeka geliştiren(zihinsel aktive), beyni yoran, bir strateji oyunu söyler misiniz?
Epic Games oyunlarına bak bu haftanın ücretsiz oyunlarına.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Epic Games oyunlarına bak bu haftanın ücretsiz oyunlarına.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
395
Strateji olmasada sana portal öneririm düşük sistem kafayı acayip yoran ama çok keyifli bir puzzle oyunudur kendisi

Eski age of empireslar,Banished benim sevdiğim bir oyundur kendisi biraz kısadır ama hoştur

mertsut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Frostpunk oyununa bakabilirsin. Xbox game pass'e dahil.

Zamansız kişi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Strateji olmasada sana portal öneririm düşük sistem kafayı acayip yoran ama çok keyifli bir puzzle oyunudur kendisi

Eski age of empireslar,Banished benim sevdiğim bir oyundur kendisi biraz kısadır ama hoştur
Banished'i biliyorum oyun gerçekten güzel.

Age of empires iyidir ama oyun bekletiyor mu? Yani ben eskiden strongold kingdoms oynardım, örnek veriyorum bir tavuk çiftliği 5 saat falan sürüyordu eğer öyle beklemeli değilse bakarım. Iyi akşamlar.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
395
Banished'i biliyorum oyun gerçekten güzel.

Age of empires iyidir ama oyun bekletiyor mu? Yani ben eskiden strongold kingdoms oynardım, örnek veriyorum bir tavuk çiftliği 5 saat falan sürüyordu eğer öyle beklemeli değilse bakarım. Iyi akşamlar.
Çok hakim değilim yıllar önce oynayıp beğenmiştim istersen bi gameplay videolarına bak cevap bulabilirsin

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Hearts of Iron 4 ve Europa Universalis 4'e bakabilirsin. Öğrenene kadar kafanı biraz yerler ancak öğrendikten sonra oldukça zevk alırsın. Özellikle arkadaşlarınla RP yaparak oynamanın zevki bambaşka.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Age of Empires serisi ve Red Alert 3'e bakabilirsin.

cücegimli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bu oyun tavsiyemdir hocam. Çok da zor değildir ama bazen epey düşündürmüştü beni.

Hayrettin Bilge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hearts of Iron IV Oyunu öneririm kendini strateji alanında geliştirmek istersen güzel bir oyun ufak tefek ayrıntılar ile gizli bir oyun tek sorunu oyun orta düzey bir bilgisayar istemesinden kaynaklı.

Oyun hakkında biraz bilgi vereyim : Oyun 2.Dünya savaşını anlatmaktadır ve istediğiniz ülkeler ile oynaya bilmektesiniz kaynak mekanikleri sivil ve askeri fabrika mekanikleri bulunmakta her ülkenin kendi görüş ağaçları alternatif tarih ağaçları bulunmakta ülkelere özel kısacası kendine has bir mekanik sistemi bulunmaktadır oyunun genel olarak güzel bir oyun olmakla birlikte uzun saatler geçir me imkanınız var eyer ki tarih merakınız da varsa oyunu oynarken tarih hakkında video izleyerek kendinizi daha fazla geliştire bilir siniz. Oyun hakkında daha fazla bilgi vermemi isterseniz yaza bilir siniz.