Oyun Oyun Önerin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

emir000

Doçent
Ekran Kartı: 512 MB
Ram: 4 GB
Konusu ve Tarzı Önemli Değil
Yetişkin İçeriği İçermemeli

OYUN ÖNERİN!
Sistemin Önerdiğim Oyuna Yetiyor Adı Left4dead2 Oyunun Birsürü Moduda Var Modunun Nasıl Yapılacağını Anlatabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim Hesapta 150 tl Var İstersen Para Yollama Varsa Steamda Bir Gün Yollayabilirim 10 TL.

26¥¥26

Profesör

Soapbox Race World'u tavsiye edebilirim.
Bu oyun ne kadar yer kaplar ?

Allah'ın Kulu

Profesör

Bu oyun ne kadar yer kaplar ?
Sanırsam 4-5GB gibi bir şey diye hatırlıyorum. Önceden oynardım fazlasıyla.

SOLTER

Asistan
Cidden roblox oynayabilirsin PC üzerinden şaka yapmıyorum 1milyon oyun içerisinden çok kaliteli oyunlar bulabilirsin aksiyo istersen blachawk mission ,RP istersen anomics,farklı bir oyunistiyorsan breaking point ama sana önerim hedgerows videosunu atacağım roblox olduğuna inanamaycaksın arkadaşlar şu oyunu bir değerlendirimisiniz oyun deneme sürümü yayınlandı birkaç haftaya çıkacak sanırım şu anlık hedgerows 1 var o da fena deil

Zhell The Coder

Asistan
Yasaklı
Minecraft ve roblox.
bedava dedm. ayrıca 1.16.2 ile artık 4 gb ram bile yetmiyor :D

Cidden roblox oynayabilirsin PC üzerinden şaka yapmıyorum 1milyon oyun içerisinden çok kaliteli oyunlar bulabilirsin aksiyo istersen blachawk mission ,RP istersen anomics,farklı bir oyunistiyorsan breaking point ama sana önerim hedgerows videosunu atacağım roblox olduğuna inanamaycaksın arkadaşlar şu oyunu bir değerlendirimisiniz oyun deneme sürümü yayınlandı birkaç haftaya çıkacak sanırım şu anlık hedgerows 1 var o da fena deil

BenIM RoBUZkjum VaR TMmı
roblox oynuyorum zaten ve sıktı. en son scp 3008 mi ne oynamıştım, it was perfect ama bir yerden sonra sıkıyor.

Sistemin Önerdiğim Oyuna Yetiyor Adı Left4dead2 Oyunun Birsürü Moduda Var Modunun Nasıl Yapılacağını Anlatabilirim.

Benim Hesapta 150 tl Var İstersen Para Yollama Varsa Steamda Bir Gün Yollayabilirim 10 TL.
dilencimiyim len ben biri spotify veriyo biri steam 10 tl veriyo rgngjrsn

Son mesajlar