Öneri Oyun Konusunda Poco X3 Pro'ya Rakip Var Mı (Aynı Fiyatta)

Bu konuyu okuyanlar

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Anlamamakta diretiyorsun yine. Ham performans diyorum FPS diyorum SE bu konularda daha üstün. Ha batarya performansı, ekran kalitesinde haklısın geride ama performans olarak fps değerleri daha yüksek.

Poco ısıyı dağıtamıyor kasada ve premium olduğunu hissettirmiyor malzeme kalitesi başarılı değil.
Aynen öyle.iPhone SE, Poco ya kıyasla çok daha uzun ömürlü olacaktır ve işlemci performansı poco dan daha iyi(SD860 ı bırakın Sd865 Plus bile A13 ün gerisinde).Fakat iPhone SE nin ekranı küçük olduğu için oyun konusunda poco ya kıyasla dezavantajı olacaktır.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Üstte de dedim Mi 9 ve Mi 10 gibi kaliteli değil diye. Ben çok önerdim ve kendime de aldım Mi serisi. Hatta yedek olarak Mi 9 var hattım şu an onda. Gayet kaliteli cihaz. Ben Poco X3'ün malzeme kalitesi , odun gibi olması ve ısıyı dağıtamaması ek olarak A13'den performans anlamında geride olmasından bahsediyorum.
Yani? Segment farkı, o kadar fiyat farkı var. Mi 9 veya Mi 10 kalitesinde olmaması bana göre normal değil diyorsun öyleyse? Ayrıca yukarıda kullanan ağır işlemler yapmasına rağmen aşırı bir ısınma olmadığını söylemiş sen hala ısıyı dağıtamadığından bahsediyorsun.

Son mesajlar