Oyun için sistem toplama

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4
Oyun oynicam sadece ve detaycı değilim ee sizn kasr bilgili değilim ram hızını ayır edebileciğmi sanmıyorum

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Merhaba abilerim ben yakın zamanda intelli sistwm toplicam yada oem alıcam
Bir şey sormak istiyprum
Casper excalibur e600 alıcam (kararım bu değiştirmem)
İ7 9700f
16gbr ram
H310l anakart
Gtx 1660 super
Peki 1tb hdd ve 240 ssd mi alayım yoksa sadece 500gb nvme ssd yeter mi
Oynicağım oyunlar
Gta 5
Pubg mobile
Pubg lite
Roblox
Csgo
Minecraft
Scp cb
Eba kullanıcam
Ve ram hızı 2666mhz bu bana sorun yaratırmı yoksa freedos yapıp 32 gb ram 3200mhz almamımı önerirsiniz
Freedos alsam 13 yaşımdayım win 10 deneme sürümü kurmam zor olurmu sonra oem key alıcam
Monitör olarak samsung 24 ınch 4ms 144hz curved monitör alıcam
1660 super 144hz destekler mi
Ve nasıl wifi bağlarım yine laptop mNtığı olurmu direk bağlanırmı bide boş işlemci ve ekran kartı kutusunu nereen bulabilirm.

Ekli dosyayı görüntüle 111008klavye ve mouse seti Ekli dosyayı görüntüle 111009 kasa yan

Sistem net alınmaz, bütçe ne kadar?

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
1660 1070 den iyi dostum bu bana yeterli sadede bios uğraştırır mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bu sistem bana uygun toplama denedim şuanda koyduğum bütçede sıkıntı yaratıyo ve klavye mouse olmuyo
Klavye, fare fuzuli şeyler, almasan da olur. Madem oyun oynayacaksın, önceliğin sağlam donanım edinmek olmalı. Bu konudaki ağabeylerinin sözünü dinle derim ben.

Gösterdiğin sistemdeki anakart kötü demişler. Anakart çok; ama çok önemli bir parçadır; çünkü yarın-öbür gün parça değişimi yapmak istediğin zaman, anakartın yeni alacağın parçalara uymak zorunda. Her anakarta her parçayı takamazsın. Mesela bir gün oyunlar kasmaya başladığında yeni işlemci, ekran kartı almak isteyeceksin; ama anakartın yüzünden alamayacaksın.

Her şeyi geçtim, madem kendi bildiğini okuyacaktın, neden konu açtın? Buradaki insanlar senin kötülüğünü istemez, merak etme.

Son mesajlar