Soru oyun donup kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

EneSado06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
iyi günler arkadaşlar bende dell g5-15 5500 laptop var i7 10750h ve rtx 2060 a sahip laptopum ve counter oynarken birden donuyor 25 30 sn kalıyor ses de gidiyor sonra düzeliyor sizce neden olabilir?

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
güncel ekran kartı driveri kurdun mu yada sistem firmware yada bios updatelerini geçtin mi?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Sistem olması gerekenden fazlası. CS:GO dışında farklı bir oyunda test edin. Tam çözünürlükte videolar açın izleyin. Aynı şeyler olacak mı diye bakın.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
oyunlarda sıcaklığı nasıl bilgisayarın?

EneSado06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
oyunlarda sıcaklığı nasıl bilgisayarın?
78
Mesaj otomatik birleştirildi:

güncel ekran kartı driveri kurdun mu yada sistem firmware yada bios updatelerini geçtin mi?
nvidia gforce experience i kurdum ordaki güncellemeleri hep yaptım, daha sonrasında dell kullanıyorum ben , dellin kendi sitesinde yayınladığı bios güncellemelerini felan hep indirdim kurdum bilgisayar güncel yani

Sistem olması gerekenden fazlası. CS:GO dışında farklı bir oyunda test edin. Tam çözünürlükte videolar açın izleyin. Aynı şeyler olacak mı diye bakın.
elimde başka oyun pes 17 var onda da bir sıkıntı olmuyor

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
78

nvidia gforce experience i kurdum ordaki güncellemeleri hep yaptım, daha sonrasında dell kullanıyorum ben , dellin kendi sitesinde yayınladığı bios güncellemelerini felan hep indirdim kurdum bilgisayar güncel yani

elimde başka oyun pes 17 var onda da bir sıkıntı olmuyor
O zaman CS:GO'nun ayar sayfasından bir şeyleri değiştirmeniz lazım, biraz deneme yanılma yöntemi kullanarak.