Yardım Oyun buglarından rahatsız olmak?

Wab Sharan

Doçent
25 Mart 2021
612
424
63
Arkadaşlar umarım bu konuya bir cevap yazılır çünkü ciddi. Arkadaşlar benim aşırı değişik bir problemim var ben oyunlarda olan buglardan aşırı rahatasız oluyorum. Yıllardır oyun oynarım ama bu sorun hep vardır. Mesela dün gta5 story de takılırken bug sonucu dünyadan aşağı düştüm nedense korktum ve alt f4 çektim hemen göğsümün ağrıdığını hissettim. Yani internetten araştırmama rağmen kimse böyle bir şey yaşamıyor herhalde ne saçma şeyse yani bir oyun bugu nasıl birini rahatsız edip göğsünü ağrıtabilir ki. Epilepsiden şüphelendim ama rahat 13 14 yıldır hem oyun oynarım hem film izlerim yanan sönen ışklardan hiç rahaatsız olmadım doktor olan veya yaşayan arkadaaşım varsa beni bi aydınlatabilir mi ya lütfen. Eklere koyacağım görselleri kendim yaşarsam aşırı korkuyorum ancak başkası oynarsa sıkıntı olmuyor şunlar gibi:

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2021-04-22 202939.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-22 202939.png
    511.9 KB · Görüntüleme: 27

Wab Sharan

Doçent
25 Mart 2021
612
424
63
Anksiyete de olabilir. Ama bu tarz şeyler için buradan ziyade doktorunuza başvurmanız daha mantıklı olur.
Hocam anksiyete olduğunu düşünmüyorum çünkü sadece böyle durumlarda yaşıyorum anlattığım olayı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tarz bir durum için psikolojik destek almayı denemeniz daha iyi olur. Zira böyle basit bir şey için korkup göğüs sıkışması normal değil.
Hocam doğrusu ama ben daha önce yaşayan var mı ona göre yaparım diye düşündüm gerçekten çok saçma bir şey yani sağlıklı biriyim çok şükür ama böyle saçma bir şey yaşıyorum.