Oyun Bilgisayarı Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Technohero

Asistan
Reaksiyon puanı
9
En fazla 3500 olan kaliteli rahat free-dos olmayan bir laptop tavsiye eder misiniz?

Technohero

Asistan
Reaksiyon puanı
9
GTX960 2GB ekran karti nasil diye sormustum?

Reaksiyon puanı
14
Gidip GTX 970m,980m üst düzey kartlar var tabi bu oyunlar için fps ne kadar alırsın onu tam olarak kestıremıyorum,ama 960m de ben gayet basarılı bir sekilde fifa 16 shadow of mordor ve metal gears oyunlarını oynadım gayet de iyiydi.950m de belki benim urunun performansına yakın bir performans alırsın şimdiden hayırlı olsun.

UgurcanAlan

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Öncelikle iyi günler.
Eğer bir laptop alacaksanız, bu seçim kesinlikle ASUS olmalı..Asus'un biraz iyi modelini bulursan al sakın kaçırma..Nedeni ise ısınma kasma gibi olaylar ASUS'ta fazla olmaz.Buradan sana laptop atacak kadar müsait değilim şuan ama eminim ki bulursun :)
SİZE KOLAY GELSİN. :)

Mustafaumut

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle iyi günler.
Eğer bir laptop alacaksanız, bu seçim kesinlikle ASUS olmalı..Asus'un biraz iyi modelini bulursan al sakın kaçırma..Nedeni ise ısınma kasma gibi olaylar ASUS'ta fazla olmaz.Buradan sana laptop atacak kadar müsait değilim şuan ama eminim ki bulursun :)
SİZE KOLAY GELSİN. :)
Asusun roglarinda isinma sorunu var

UgurcanAlan

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Asusun roglarinda isinma sorunu var
Bakın denemediğiniz, bilmediğiniz birşey için mesaj atmayın..Neredeyse 1.5 yıl ASUS kullandım, onun dışında akrabalarımın hepsine tavsiye ettim..Vallahi cayır cayır çalışıyor.Hiçbir sorunla karşılaşmadım.Ayrıca ASUS-ROG'da öyle bir ısınma sorunu olacağını sanmıyorum, sonuçta oyuncular için yapılmış bir bilgisayar..(ŞUAN ELİMDE LENOVO VAR, ISINMA KONUSU DIŞINDA ONDAN DA MEMNUNUM.).İncelemelere bakmadan tecrübeniz ile konuşun lütfen..

Mustafaumut

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Mustafaumut

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bakın denemediğiniz, bilmediğiniz birşey için mesaj atmayın..Neredeyse 1.5 yıl ASUS kullandım, onun dışında akrabalarımın hepsine tavsiye ettim..Vallahi cayır cayır çalışıyor.Hiçbir sorunla karşılaşmadım.Ayrıca ASUS-ROG'da öyle bir ısınma sorunu olacağını sanmıyorum, sonuçta oyuncular için yapılmış bir bilgisayar..(ŞUAN ELİMDE LENOVO VAR, ISINMA KONUSU DIŞINDA ONDAN DA MEMNUNUM.).İncelemelere bakmadan tecrübeniz ile konuşun lütfen..
Denemedim fakat asusun yeni sogutmalari hakkinda duydum eski bilgisayarlarindaki sogutma sistemini bende biliyorum

Reaksiyon puanı
14
Asus Rog GL551JW kullanmaktadayım fazla bir ısınma sorunu gormedım bende bır cok oyunuda ultra oynamama rağmen :)

Reaksiyon puanı
14
İstanbulbilişim gibi yerler mevcut.Ama garantiye dikkaet etmeke gerek.Benim İstanbulbilişim garantiliydi.Asus Türkiye değil ama gayet başarılı olduğu için herhangi bir sıkıntı olmadı.

Technohero

Asistan
Reaksiyon puanı
9
MSI bile vatanda var peki bu asus gaming ler neden yok