Öyle böyle değil çok fena aşık oldum.

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kızla uzak mesafe ilişkisine girdik yakında buluşma planlarımız var ama kızla ne zaman konuşsam karnıma ağrı giriyor gülümsemeden edemiyorum bazen gülümsemekten konuşamıyorum bile. Kem küm ediyorum. Karnım çok çok ağrıyor halada ağrıyor yemek falan yiyesimde yok sadece kızı düşünüyorum kızda aynı şeyleri diyor delireceğiz yakında yardım edin arkadaşlar :scared:

Not: Bildiğimiz; butterfly feeling in stomach

TbontbLethe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
uzak mesafeden çok uzun sürmüşse ilk buluşma çok acayip geçiyo. tecrübem var. sanki o değilde bi başkasıymış gibi oluyo

sonra olmuyo ama .
ilişki olmuyo yani
yürümüyo uzaktan

ben yürütemedim :hammer:

cukka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yahu tadını çıkar işte ne güzel. Bide aşık olamayanlar var bknz. ben :bored:

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yahu tadını çıkar işte ne güzel. Bide aşık olamayanlar var bknz. ben :bored:

Çıkarıyoruz ve onunla buluşmamam için hiçbir neden yok bu beni çok mutlu ediyor. Üniversiteyi birbirimizi sevmesek bile birlikte okuyacağız. Tipim var gibi ama konuşmada kötüyüm diye konu açmıştım bu sefer konuşmayı hallettim galiba. Karşımdaki kızda :tt1:

AdkATR

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Uzak ilişkiler zordur.
Aşık olmuşsan ne mutlu sana :)

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Bu tür ilişkilerin sonu genelde "Göz2den uzak, gönül'den uzak" şeklinde olur. Bir süre sonra "ben'de iyiyim, ya sen nasılsın"dan öte konuşulacak bir konu bulamayabilirsiniz. Hem, uzaktan konuşurken, herkes kendi anlamak istediğini anlıyor. Göz göze konuşurken, yüz ifadeleride işe karışıyor ve kimin yalan söylediği, kimin samimi olduğu, kolaylıkla anlaşılıyor. Ek olarak ta, özlem olmadıı için, daha çabuk kavga çıkabiliyor. Umarım sonuç böyle olmaz.

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ne güzel aşık olmuşsun işte tadını çıkar :) Onu bulamayanlar var boşver içinden nasıl geliyorsa öyle yap :biggrin:

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
İlk başta öyle başlar.Sonra kız seni avucunun içine aldığı zaman sana kendi istediklerini yaptırır bir bakmışsın kölesi olmuşsun sen sen ol fazla kendini kaptırma.

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Bence bizim aynı konuda bulunmamız tehlikeli :D
Ayrıca ben memnunum halimden :D Şimdi sevgilm olsa sürekli mesaj atmam lazım falan sıkılırım ben öyle :D

Baksana konu hemen sapıyor. :D Bende sevmiyomrum öyle sevgili işini. :p (He canım hee hee :D )

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Yokluktan değil. Çok benzer yanlarımız var birbirimizi tamamlıyoruz. Neyi sevmessem kız sevmiyor o neyi severse bende seviyorum. Hala anlamadım [emoji106]1:
çok benzer olunca da pek yürümüyor arada bazı farklılıklar olması gerekmiş...