OUTLOOK ile başım belada!

Bu konuyu okuyanlar

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar merhaba son derece acayip bir belaya bulaştım aslen hotmail kullanıyordum ancak microsoft`un müthiş kararı ile outlook`a dönüştü

neyse efendim hotmail hesabımda herkeste olduğu gibi güvenlik gerekçesi ile 2. e-mail hesabı kayıtlı (hani şifreyi filan unuttuğumuzda servis sağlayayıcı şifreyi bu e-mail hesabına gönderiyor) ve geçen ay e-mail hesabıma girdiğimde şu acayip yazı ile karşılaştım "bize aşırı güvenlikçi diyebilirsiniz güvenliğiniz için hesabınızı bloke ettik" gibi bir zırva vardı

yani kısa ve net; microsoft e-mail hesabımı durupdururken abuk sabuk gerekçeyle sebepsiz yere hesabımı bloke etti, sana bir ay tanıyorum bir ay içersinde sana gönederceğim kodu bul yoksa hesabına giremeyeceksin diyor ama asıl sorun şurada; 2. kayıtlı e-mail hesabı geçersiz bir hesap durumuna düşmüş durumda hiçbir şekilde ulaşamam. tabiki her insan gibi aklına ne gelir 2. kayıtlı olan e-mail hesabını değiştirmek çünkü e-mailk hesabına giriyorum kullanıyorum ancak 2. e-mail kaydı nereden değiştirilkiyor bulamadım seçenekler kısmında olmalı orada kafa karıştırıcı şeyler var.

işin en tuhaf yanı bunu microsoft`a outlook facebook hesabından sordum herkese cevap veriyorlar bir tek beni görmezden geliyorlar bende birine cevap vermiş oradan cevap ver butonu ile soru sordum bana sorunumla alakasız genel bir cevaba yönlendirdi sorunu tam olarak anlattım cervap olmadığı gibi microsoft bu sorularımı siliyor

çok önemli bir e-mail hesabım mutlaka kurtarmam gerekiyor lütfen yardım edin!

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Birisi seninle dalgasını geçiyor. Gelen mail'in adresine bak. Orada Microsoft ile ilgili bir şey varmı?